Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Mit lehet arc- és homloküreg...

Mit lehet arc- és homloküreg gyulladást ellen tenni?

Figyelt kérdés
Anyukámnak már 2 hete fáj az egész feje. Már próbáltuk inhalálni, orrcsepezni, gyógyszereket szedni. De egyikse a leghatásosabb. Nagyon fájlalja a fejét, és attól félünk hogy a gyulladás rá nem menjen az agyára. Mit lehetne még tenni?
2009. febr. 17. 17:27
 1/7 anonim ***** válasza:
Bioptron lámpázni, és sólámpázni. Nagyon hatásos mindkettő.
2009. febr. 17. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:

Szerintem a leghatásosabb és leggyorsabb módszer a gőzölés.

Főzöl egy kamillateát és felé hajolsz türölközö alat és amig birosd adig kurálod magad és kimegy a felesleges lerakodás

Nekem is volt már ilyen bajom és ez segitett :)

2009. febr. 17. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
infralámpa, infralámpa!!! szigorúan!!! nekem visszatérő arc és homloküreg gyull-on van, elég gyakori ez nálam, az orvosom vetett velem infralámpát. az csodát tesz, komolyan!! napi 2x legalább, átlag 10percig, de azt érzi majd az illető. DE!! ne tegyétek túl közel, mert az az ellenkezőjét váltja ki!!! kb kartávolságra. 2500ft körül van, de minden pénzt megér annak, aki ebben szenved.
2009. febr. 18. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Szia!

nekem is visszatérő panaszom hogy megfázásnál oda rakódik le a gyulladás.

Én egy mégegyszerűbb és élvezetesebb megoldást javaslok. Próbáljátok ki a szaunát. Lehet ez infraszauna, vagy a hagyományos finn szauna szerintem egy pár alkalom egyszerűen annyira átmelegiti anyukádat majd hogy kiürül ez a terület orrfolyás útján. Remélem tudtam segiteni:)

2009. febr. 20. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek a tanácsokat! Nagyon hasznosak voltak, mindet kipróbáltuk:) Szerencsére már jobban van, a szauna a legjobb!:)
2009. febr. 21. 11:05
 6/7 anonim ***** válasza:

Köszönöm a pozitiv visszajelzést a szaunárs, tényleg örülök neki hogy működött és hogy anyukád is jobban van.

Ez a lerakódásra való hajlam vissza fog jönni, sajnos, de kisebb mértékben talán legközelebb és ugye igy mostmár tuti működik a megoldás. Nem is szaporitom továbba a szót, minden jót nektek és egészséget!

2009. febr. 22. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen, viszont kívánok. Sajnos ez visszatérő a család minden tagjánál, de a szaunázás bevált.:) Köszönöm a tippet!
2009. febr. 23. 16:14

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!