Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Éreztetek már így, mikor...

Éreztetek már így, mikor náthásak voltatok? Kezdek aggódni, mert már 2 hete benne vagyok és nem szűnik ez a tünetem. Ha egyáltalán az.

Figyelt kérdés

Nyomást érzek a koponyám egész területén. Nem fáj a fejem, semmi ilyesmi, csak azon kívül, hogy 2 hete folyik az orrom és ráment a fülemre is, mert rosszul hallok és nyom a trutyi. Szóval így mondanám az érzést: érzem az agyam. Ez a náthától lehet vagy mi ez? :(

24L


2011. jan. 28. 21:46
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Ha lehajolsz nem érzel fájdalmat vagy erősebb nyomást?
2011. jan. 28. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Ha lehajolok, akkor valamivel erősebbnek érzem a nyomást, de nem fáj egyáltalán sehol. Csak nyom. És nagyon idegesít már :(
2011. jan. 28. 21:53
 3/12 anonim ***** válasza:

Akkor lehet, hogy van egy kisebb homloküreg- vagy arcüreggyulladásod.

Bár ahhoz sokkal intenzívebben kellene érezned hajolásnál, de lehet, hogy még csak most kezd kialakulni.

2011. jan. 28. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Akkor mehetsz a dokihoz, mert az arcüreged és homloküreged is betelt. Nyilván antibiotikumot fog írni. innen már csak egy lépés az agyhártyagyuszi, úgyhogy nem ártana ha minél hamarabb elintéznéd. Nem akarlak ijesztgetni, de az a tuti, ha megnézeted. Addig is orrcsepp napi 3-szor mindenképp! Meg vmi nyákoldó.
2011. jan. 28. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Értem, köszönöm a tanácsokat, de akkor nem kéne lázasnak lennem vagy legalább hőemelkedés? Mert semmi ilyen nincs, az arcüregem sem fáj ráadásul. Csak nyom a fejem és folyik az orrom.
2011. jan. 28. 22:02
 6/12 anonim ***** válasza:
Nem feltétlen.
2011. jan. 28. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Az a baj, hogy antibiotikumot nem szedhetek sajnos. Nem tudom mit szedhetnék mást. De ha nem múlik jövőhét elejéig, akkor elmegyek az orvoshoz.
2011. jan. 28. 22:09
 8/12 anonim ***** válasza:

Miért nem szedhetsz (persze ha publikus)?

Egyébként most menj el, könnyebben kijöhetsz most belőle, mint 1 hét múlva.

2011. jan. 28. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Nem bírja a gyomrom a penicillint és bélfertőzést kapok tőle. Orvosom is mondta, hogy nehéz lesz így komolyabb gyulladásos betegségekből kijönnöm, de valami lesz. Én elmegyek orvoshoz, nem tartok tőle, csak mindig valami rosszra gondolok, és most már mindenre gondolok csak nem a náthára :(
2011. jan. 28. 22:15
 10/12 anonim ***** válasza:

Nyugi, kb. 98%, hogy kisebb vagy kezdődő homlok- vagy arcüreggyulladás.

Jobbulást és azért majd írd meg, hogy mi volt! :)

2011. jan. 28. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!