Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Mi lehet a bajom? A dokihoz...

Mi lehet a bajom? A dokihoz nem akarok visszamenni.

Figyelt kérdés

Kb. 2-3 hete egy kicsit megfáztam, köhögtem, folyt az orrom és be volt dagadva a mandulám, fájt, ha nyeltem.. A doki felírt nekem kalcuimot, fluimucil 200- at, meg neocitránt. Szedtem, majdnem teljesen meggyógyultam, csak a mandulám volt bedagadva a jobb oldalon, de nem fájt ha nyeltem, csak meg volt duzzadva. Ma reggel óta fáj a fejem, rosszul érzem magam, rossz a közérzetem, taknyos vagyok, és be van dagadva a mandulám, mind a két oldalt. Fáj, ha nyelek, és anyukám szerint egy kicsit váladékos is. A dokihoz nem akarok visszamenni, mert amikor ott voltam, rám nézett és úgy adta ezeket a gyógyszereket, szerintem nem volt elég alapos. Mebucain- t szedek, remélem hatni fog.

Mit tegyek, hogy jobban legyek? Amúgy tegnap alig tudtam elaludni, kb. 2-3 órát aludtam, amiatt vagyok ennyire fáradt és levert. Attól még bedagadhatott a mandulám, a fáradtságtól, vagy ez hülyeség?

14L


2011. jan. 3. 18:56
1 2
 11/11 A kérdező kommentje:
Egyáltalán nem akarok lógni. Úgy írod, mintha ott lettél volna mellettem a rendelőben! Bementem, és kérdezte hogy mi a bajom? Elmondtam, de közben bejött a rendelőbe egy kisfiú, hogy bárányhimlője van. A doki mondta hogy mindjárt megvizsgálja, és kiküldte, aztán kezdte mondani hogy mit szedjek, szóval meg se nézte hogy mi a bajom!!! Csak mondta a gyógyszereket! Ha lógni akarnék, akkor meg lemennék, és azt mondanám hogy lázam van, hányok és hasmenésem van, mert azzal kiírna legalább 1 hétre, ha nagyon eljátszanám hogy rosszul vagyok... Hihetetlen mennyi rosszindulatú ember van...
2011. jan. 4. 05:34
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!