Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Pozitív covid teszt után...

Bekii420 kérdése:

Pozitív covid teszt után milyen tüneteitek voltak?

Figyelt kérdés
Kb 10napja csinaltunk egy Covid tesztet ami pozitiv lett. Nem aggodtam annyira mert mar 3x voltam. De 4napja legszomjam van neha jobb, neha rosszabb. Olyan mintha meg akarnek fulladni. Elmentem orvoshoz is, megnezett mindent azt mondta minden jo, az oxigen szintem is, a tudom is tiszta. Ezert nem ertem, hogy akkor most mi van. Regebben is volt mar ilyen, csak akkor nem voltam beteg hanem a stressztol jott ki, es kb egy honapig tartott es minden nap, egesz nap nem kaptam levegot. Lehet, hogy rastresszeltem, plusz a betegseg miatt is van?

tegnapelőtt 16:16
 1/7 anonim ***** válasza:
Nekem szerencsére csak fejfájásom, ízületi fájdalmam volt és attól is elfáradtam, ha főztem magamnak egy teát. Kb. 10 napig tartott. (De én utoljára idén januárban oltattam magam, talán számított az is.)
tegnapelőtt 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
Nem éreztem ízeket egy hónapig és sokkal energikusabb, vidámabb voltam.
tegnapelőtt 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Esélyes hogy a stressz is rátesz, de szerezzetek be egy véroxigén mérőt az ha jó eredményt hoz nincs miért aggódni. Nekem speciel a gyomrom vágta tropára, fejfájás, láz, gyengeség.
tegnapelőtt 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Az baj, ha légszomjad van, jó lenne ha lenne egy véroxigén mérőd. Ha nem folyamatos a légszomj, akkor nem hiszem, hogy a coviddal függ össze, más oka lehet. A fiamnak a telefonján van pulzoximéter, még a covid idején letöltött valami alkalmazást, lehet, hogy te is meg tudnád oldani, és akkor ellenőrizhetnéd az oxigénszinted. Vagy vegyél egyet, megnyugtató, ha ilyenkor megméred, és látod, hogy normális.
tegnapelőtt 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Én, túlgondoltam amikor covidos voltam. Inkább mentálisan rottyantam meg. Nagyon tudok félni és bizony légszomjam is volt, amit a stressz idézett elő. De, inkább orvossal beszéld meg.
tegnapelőtt 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
8 napja torokfájdalommal kezdődött. Másnap 38°C láz, orrdugulás, torokkaparás, fejfájás, fáradtság. A láz csak egy napig tartott, légszomj nem volt csak az orrdugulásból adódóan, köhögés minimális. Mostanra egy kis torokkaparás maradt, más bajom már nincs. Pénteken még pozitív volt a tesztem.
tegnap 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Több variáns volt az évek alatt, nem egyforma tüneteik vannak. Én akkor voltam, amikor már nagyon nem volt divat (23 tél), pozitív teszt, na gondoltam, akkor én most lefekszem, mert covidos vagyok. Aztán fél óra múlva megunta a fetrengést. Igazából csak kicsit gyengébb voltam, meg tompábbak voltak az ízek. Mint egy kövérebb nátha.
tegnap 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!