Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Beàgyazodast volt aki èrezte?V...

Beàgyazodast volt aki èrezte?Voltak tüneteitek?Meddig tart?Többi lent :)

Figyelt kérdés

Sziasztok:)

Nagyon szeretnénk kistesót.Nov 11.-én volt meg utoljára.Most vasárnapra várom a nemvártat..Viszont kb 3 naptól nagyon sokat szurkál a méhem környékén,és enyhén fáj a hátam.És fáradékony vagyok.Egyébként a menzi környékén a mellem szokott fájni vagy kipattog az arcom de azonkívül semmi más tünetem nincs.Ez a hasszurka nekem új:) Tegnap csináltam egy tesztet hogy hátha de negatív lett.Az első terhességemnél semmi tünetem nem volt csak annyi hogy elmaradtt a menzim..Szerintetek lehet ez a beágyazódásnak jele?Szívesén meghalgatom ha valaki tapasztalt ilyesmit,és aztán baba lett belőle.

Köszönöm előre is hogy válaszoltok..



2020. dec. 10. 17:34
 1/10 anonim ***** válasza:

Nekem volt némi szurkáló érzés, és nagyjából 4-5 nappal a nemvárt előtt már folyamatosan annyira fáradt voltam, hogy azt hittem a napot nem fogom tudni végigcsinálni. És egyszer, nagyjából a beágyazódás feltételezett időszakának kellős közepén annyira rosszul lettem, hogy majdnem elájultam, ez sem előtte, sem pedig azóta nem volt és abban sem vagyok biztos, hogy a picinek volt-e köszönhető vagy sem.


Viszont a szurkáló érzés nem feltétlenül jelzi azt, hogy beágyazódás történik éppen. Az ovuláció után visszamaradó sárgatest is okozhat hasonló érzést úgy, hogy közben nem történt megtermékenyülés. A fáradékonyság is egyébként lehet PMS tünet szintén, ahogy a hátfájás is.


Az a baj a korai terhességi tünetekkel, hogy számos más dolog okozhatja, első sorban PMS, de egy szimpla fáradság is. És nem mellékesen, ha nagyon szeretnénk a babát, akkor akár be is képzelhetjük a tüneteket, főleg úgy, ha folyton bújjuk a leírásokat a korai tünetekről, meg teherbeesésről.


Vasárnap már itt van egyébként hamar. Kicsit engedd el a dolgot, lazíts és várd meg a vasárnapot/hétfőt és ha nem jön meg, akkor tesztelj.


Szorítok neked és sok sikert :)

2020. dec. 10. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Szia.De aranyos vagy.Köszönöm a válaszod.
2020. dec. 10. 21:18
 3/10 anonim ***** válasza:

Szia,en is vasarnapra nem varom.Nekem ami uj es talan beagyazodasra gyanaokszom,hogy tegnap elott este mibtha megjotz volna.Akkor ejszaka volt egy kis rozsaszin folyás,de azota semmi.Vasárnap tesztelek ha addig nem jon meg rendesen.

Szurkolok!

2020. dec. 11. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Jajj azt meg elfelejtettem irni,hogy a mellem mindig faj mensi elott de mikor megjon abba is marad.Nos most meg mindig fajnak es duzzadtak is maradtak.
2020. dec. 11. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

Szia.Nekem is tegnap deluatantòl elkezdett fájni a mellem.Az éjszaka kb 3 x voltam wc.Kb 1x ha felkelek wc-re normál esetben.Ami még furi volt hogy többször keltem fel alhasi fájdalom miatt éjszaka.Nagyon bízok benne hogy sikerült :)Tesztet nem csinálok mert ha negatív akkor elkeserít.Valahogy kibírom szerdáig(gondolom addigra már tutit mutat a teszt)

Én is nagyon drukkolok neked!❤

Majd írj léci hogy mi a helyzet..

2020. dec. 11. 08:42
 6/10 anonim ***** válasza:

Megírom mindenképp.Nekünk is kisteso lenne,mar van egy 2,5 éves kisfiam.Nalla tobbszor volt az elso trimeszterben barnazasom,Utrot is kellet szednem.Ma megint volt enyhe barnazas (Epp torlesnel látszott) de mas semmi.

Márciusban pedig volt egy korai vetelesem (5+4 naposan,ürült magától).Azota a ciklusom is elegge felborult 29-46 nap kozottiek lettek.De mivel most neztem mikor van pete eresem igy tudom,hogy vasarnap nem kellene megjonnie. Hat majd meglássuk.

2020. dec. 11. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

Sajnálom a vetélésed :(

Nekem most már nagyon fáj a hátam meg a hasam is.a szülési fájásokhoz tudnám hasonlítani amikor még nagyon az elején van és simán elviselhető még.A melleim érzékenyek érintésre,és nem olyan rég észrevettem hogy szivárgott valami a cicimből.Amikor megnyomtam egy picit tej jött belőle :D hozzá teszem hogy 5 éve szoptattam utoljára..Én nagyon bizakodó vagyok ilyen tünetek mellett. :)

2020. dec. 11. 14:28
 8/10 A kérdező kommentje:

Szia.Nekem tegnap estig nagyon sok tünetem volt,így nem bírtam tovább és csináltam ma reggel egy tesztet ami halvány pozitív lett :D

Hétfőn reggel csinálok megint ha pozitív akkor kérek időpontot a dokitól.Nagyon szorítok neked.

2020. dec. 12. 07:17
 9/10 anonim ***** válasza:

Na de jo! Szívből gratulálok!

Sajnos nekem ma reggel hivatalosan is megjött,szoval nincs baba.

2020. dec. 12. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

Nagyon sajnàlom :(

Következő hònap a tied! :)

2020. dec. 12. 13:06

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!