Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Mi okozhat idült hasmenést?

Mi okozhat idült hasmenést?

Figyelt kérdés

Anyám,aki már a hetvenes évei elején jár,már 1 éve szenved hasmenésben.(Nincs a gyomorfekélyen kívül semmilyen ismert betegsége)

A gond akkor kezdődött,amikor Németországban tartózkodott 3 hónapig.

Az elején 2x 3x ment wc-re egy nap,most már rengetegszer.

Nagyon sokat fogyott,ha így megy tovább,nem adok neki már egy évet.

Orvoshoz nem akar menni,az orvos nem akar jönni.(Nem kezelheti ha a beteg nem együttműködő)


Mi a f@szt kezdjek már vele?!

Hiába érvelek bármivel,fizetem a magán orvost,vagy csak legyen egy vérvétel,2 családtagom halt meg már az orrom előtt,őt nem akarom így látni.

Bármit mondok, hajthatatlan.



máj. 28. 17:07
 1/3 anonim ***** válasza:
Székletvizsgálat? Ahhoz nem kell elmennie orvoshoz. Vérvétel is lehet otthon. Komolyabb diagnosztikát viszont nem lehet nem-együttműködő beteggel végezni.
máj. 29. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

A gyomorfejély is okozhatja, hogy nem tud az etel rendesen szetmaródni a gyomorban es nagyobb darabokba kerül a bélbe. A bél ezzel nem tud mit kezdeni, esetenként irritálhatja. Innen is jöhet a hasmenés. De nem biztos. Az emesztőrendszer a szajtól a végbélig tart és beletartozik az epe, máj, hasnyálmirigy is a gyomor, bél szakaszon kívül. Ezekben bárhol zavar van, azonnal reagál a többi. Tudom, benne voltam.

De előfordulhatott, hogy evett valamit, ami nem volt jó, elszaborodhatott a baci, ez is okozhatja. Tényleg nagyon sokminden. Gasztroenterológia kellene.

Akar felszívódasi zavar, allergia, intolerancia, stressz, gyulladás, hurur...bármilyen góc a szervezetben.

máj. 31. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
#2 vagyok. Az lemaradt, hogy nem tudsz semmit tenni érte, ha ő nem akarja😔 sajnálom!
máj. 31. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!