Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Mi lehet a bajom? Már 8...

Mi lehet a bajom? Már 8 hónapja szenvedek tőle.

Figyelt kérdés

Februárban egyszer megfáztam. Azóta folyton el van dugulva az orrom. Máskor 1 hét max és elmúlt. Voltam többször orvosnál gondolt már allergiára de nem az és arcüreggyulladásra de az se.

Milyen betegségek jöhetnek még szóba?


2010. okt. 1. 21:01
 1/3 anonim ***** válasza:

Csináltak arckoponya CT-t v. legalább röntgent? Ezek nélkül nem nagyon lehet megmondani.


Egyébként ha a fenti kettő kizárt, még lehet pl. homloküreg gyulladás is.

2010. okt. 1. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

CT-t nem, de röntgent igen. Abból következtetett az orvos az arcüreggyulladásra. De az arra felírt gyógyszerekkel már kb 5 hónapja nem változott semmi.

Milyen betegségek jöhetnek még szóba?

2010. okt. 2. 13:02
 3/3 anonim ***** válasza:
Mindenképpen menj el fül-orr gégészetre, ne csak a háziorvoshoz, ő sokkal többet fog tudni mondani! Nem mindegy hogy csak el van dugulva az orrod, vagy esetleg ugyanúgy folyik is stb. Nekem jópárszor volt már sajnos arcüreg gyulladásom, amire egy darabig nem találták a hatásos módszert csak hetekig tömtek gyógyszerekkel, mire nagynehezen sikerült kigyógyulnom. Aztán fül-orrgégészt is váltottam, aki egy vény nélkül kapható inhalálót javasolt (Bioparox). Nem a legolcsóbb sajna, és a használata sem túl kellemes, de azóta soha nem alakult ki arcüreggyulladásom, mert akárhányszor érzem, hogy nehezebben gyógyulnék, előjönnének a komolyabb tünetek, elkezdem használni, és pár nap alatt rendbe jövök!
2010. okt. 2. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!