Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Már több mint 1 hónapja...

Már több mint 1 hónapja hangulatzavarokban szenvedek. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Tehát már több mint 1 hónapja jönnek rám érzelmi változások oktalanul.Van hogy egyik percben még madarat lehetne velem fogatni,aztán meg le vagyok sújtva,mintha valami rettenetes dolog történt volna,aztán meg megint tudok örülni egy apró dolognak,vagy akár a semminek.De van hogy reggel felkelek és oktalanul rossz a hangulatom egész nap.:(

Mondjuk nemrég elkaptam több betegséget,ez alatt értem a chlamydia fertőzést,polycisztás a petefészkem,de nem hiszem h ez lenne az oka.A párommal 4 hónapja tökéletesen megvagyunk,minden probléma nélkül.

Tanácstalan vagyok.Nem tudom mi a bajom,segítsetek lécci.:)

Köszi előre is a válaszokat!!


2010. okt. 13. 13:44
 1/2 anonim ***** válasza:
Ha nem tudod az okát, látogasd meg a háziorvosod, és mondd el neki, ami veled történik. Valamit válaszolni fog, feltétlenül. Ha nem érzed hatásosnak a segítségét, tanácsát, fordulj pszichiáterhez. Erről ha nem akarsz, nem kell szólnod senkinek. Telefonon kérsz időpontot,a rendelőben. És ott is elmondod a panaszodat. Hidd el, meghallgatnak, és nem néznek hülyének. Ne élj továbbra is ugy, hogy nem érzed jól magad benne....
2010. okt. 13. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Köszi szépen :)

gondolkodtam rajta hogy elmegyek psychológushoz vagy esetleg psychiáterhez,csak annyira nehéz másoknak elmondani részletesen a problémáimat és valahogy nemis tudom.

Ma is ilyen rossz hangulatomban vagyok :S:S

kis koromban egyszer már voltam psychológusnál,és az akkori problémámat sem tudta megoldani :S most is gyakran visszajött,de szerencsére a párom nagyon sokat segít és valahogy az a régi problémám már nem is zavar.

de épp ezért mert akkorsem segített,valahogy nem akaródzik elmenni egy ilyen dokihoz:S

2010. okt. 13. 14:09

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!