Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Fertőzéstől szenvedek 3...

Fertőzéstől szenvedek 3 hónapja. Lassan remélhetőleg vége lesz, holnap derül ki hogy milyen kezelést kell kapnom, de addig is milyen teendőket kell megtennem?

Figyelt kérdés
Úgyértem, hogy mivel ilyen régóta vagyok fertőzött a fehérneműket pizsamát, nadrágot, törölközőt minden ami érintkezhetett velem mosáson felül vasaljam ki, hogy biztosra menjek, és ne kapjam vissza? Vagy ti mit tesztek ilyen esetben? Már nagyon el vagyok keseredve, 3 hónapja csak szenvedek. Kérlek segítsetek, hogyan előzhetném meg az újabb fertőzést, ha egyszer meggyógyulok.
2010. nov. 18. 10:50
 1/6 anonim ***** válasza:
Milyen fertőzés? attól is függ
2010. nov. 18. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Hát ez az ami majd holnap fog kiderülni, azt mondták eddig hogy bakteriális, és nem gomba.
2010. nov. 18. 11:01
 3/6 anonim ***** válasza:
Hát akkor a legjobb megoldás, ha igen kimosod, kivasalod a dolgokat, esetleg ki is főzheted, ha fehér akkor Domestosdba beáztatni, vagy veszel valami ruhafertőtlenítő szert és abba beáztatod. Lehet kapsz valami gyógyszert, krémet amitől elmúlik, és fontos hogy ezeket a cuccokat más ne használja nehogy elkapja.
2010. nov. 18. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Szia.:)

Azt hiszem előbb te írtál a kérdésemhez választ.

Nekem van már 1 éve hüvelyfertőzésem.

Lehet hogy buta kérdés, de elmondanád hogy neked milyen fertőzésed van? Mármint hogy milyen?

Nekem barnás folyás, és szúrószagú.. :((

2010. nov. 18. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Igen én írtam:)

Nekem fehér folyás van elég sok és kellemetlen erős szaga van, na és rettenetesen ég a hüvelyem, nekem viszketés nincs. Nekem sztem bakteriális fertőzésem van, mert gomba elleni kúpot már kaptam és az nem használt, így azt mondták ez bakteriális ez összetettebb és nehezebb kikezelni, ert több összetevője van. Most mennem kell majd még válaszolok a kérdésedre, meg te is az enyémre amit amoda írtam, délután jövök vissza 3 fele.

2010. nov. 18. 11:58
 6/6 anonim ***** válasza:

Rendben.:)

Köszönöm a válaszod. :)

2010. nov. 18. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!