Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Már több, mint egy hónapja...

Már több, mint egy hónapja szenvedek a gombától, mit tegyek?

Figyelt kérdés

Sarjadzó gombát mutatott ki a lelet, most Pimafucort krémmel kenegetem, ettől jobb is lett, de nem múlt el. Már másfél hete használom.

Kicsit utánaolvasgattam, és grapefruit cseppet illetve candida diétát találtam mint lehetséges gyógymódot. Hasztnálta ezeket valaki? Mik a tapasztalatok? Egyéb javaslat?


2010. nov. 7. 20:48
 1/5 anonim ***** válasza:
A Pimafucort tudtommal nem gombára való. Orvos nem adott valami használhatót?
2010. nov. 7. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
De, ez gombára való, és használ is. Csak gondoltam megerősítem a dolgot még valami egyéb kúrával, hogy gyorsabban meggyógyuljak.
2010. nov. 8. 08:54
 3/5 anonim ***** válasza:

Megnéztem neked. Mivel a nők egészsége topikban vagyunk, feltételezem, hogy hüvelygombáról beszélünk. Namármost, a leírás szerint nyálkahártyára nem alkalmazható. Neked meg az egész hüvelynyálkahártyád gombával fertőzött. Persze, hogy nem múlik el, ha csak kívül kenegeted.

Másik: 2 hétnél tovább nem javasolják a használatát, ez azt jelenti, hogy 2 hét alatt meg kell gyógyulnia annak, amire adják - vagyis neked nem használ, ha már egy hónapja nem múlik el.

És nem utolsó sorban: hüvelygombára sokkal hatékonyabb készítmények vannak, hüvelykúpok.

Pimafucort hüvelykúp is létezik, de ezt a leírás szerint ezt Candidára adják. Ha neked nem ez van, nem fog használni. Csak önmagában a krém meg pláne nem, mert a fertőzés a hüvelyedből indul ki. Ha ott nem kezelik, soha nem múlik el. Ez esetben viszont gyulladást okozhat, a gyulladás hegesedést, a hegesedés meg meddőséget.

Ha ezt a zseniális megoldást egy orvos javasolta, akkor azonnal keress egy másikat. Ha te magad találtad ki, akkor keress egy orvost.

2010. nov. 8. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
ui: A "gyorsabban meggyógyuljakhoz" annyit tennék hozzá, hogy egy jól megválasztott kezeléssel 3-10 azaz HÁROM-TÍZ nap alatt lehet meggyógyulni a hüvelygombából.
2010. nov. 8. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszi, hogy utánanéztél. Természetesen hüvelygombáról van szó, és kaptam kúpot is. Többfélét is. A krémet nem egy hónapja használom. De mindegy is, mert ezt már írtam, és nyilvánvalóan nem a kérdésemre válaszoltál. ;)
2010. nov. 8. 20:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!