Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Füllyukasztás, mit csináljak?...

Füllyukasztás, mit csináljak? Bővebben leent.

Figyelt kérdés
Nah szóval tegnap előtt kiszúrtam itthon a fülem sima varrótúvel,de az fertőtlenítve lett alkoholban.Beleraktam egy sima fém fülbevalót és semmi baja nem volt.Ez kb 8-kor lehetett 11-ig nézegettem tükörbe bese dagadt semmi ilyesmi aztán másnak délutánra kicsit bepirosodott.Mára meg begyulladt...eddig reggel,este fújkáltam alkohollal és fertőtlenítettem hidrogén-peroxidal de mégis : S ha belerakok fülbevalót nem fáj abszolult,és a lyuk az maga "érzéketlen" mármint nem is érzem,hogy ottvan csak a körülötte lévő rész fáj ...ilyenkor most mit kellene tennem?azon gondolkodtam hogy orvossal íratok fel oxycort spray-t és azzal fújkálom...
2010. szept. 13. 15:10
 1/8 A kérdező kommentje:

*be sem sagadt

** másnap délutánra

2010. szept. 13. 15:12
 2/8 A kérdező kommentje:
***dagadt
2010. szept. 13. 15:12
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
A fülbevalót is fertőtlenítetted amit a füledbe tettél? És a kezedet?
2010. szept. 13. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
a fülbevalót igen a kezemet előtte megmostam csak...
2010. szept. 13. 15:20
 5/8 anonim ***** válasza:
nekem mikor gyárilag belőttek a fülembe fülbevalót, akkor még két hétig vörös volt, meg fájt. Meg meg forró is volt, és a fülembe dobogott a szivem :)
2010. szept. 13. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Szerintem hagyd pihenni még, az oxycort spray nagyon jó, nekem kisebb műtét után írták fel, de a gyógyszertári alkohol is jó erre, csak emiatt másik fertőtlenítőt ne vegyél, ez a normális gyógyulási folyamathoz tartozik. :)

Ha bő egy hét múlva is ugyanilyen piros és körülötte továbbra is fáj és dagadt, akkor viszont a gyógyszertárban kérnék rá valami speckót, vagy háziorvostól egy jó tippet. :)

2010. szept. 13. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
kend be TETRAN-nal... gyulladáscsökkentő, hidd el használ!:)
2010. szept. 13. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

nosh mostmár teljeskörű kezelést alkalmazok reggel este

hidrogénperoxid+alkohol+betadin

így már egészen szép.

köszönöm a válaszokat.

2010. szept. 14. 13:14

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!