Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Füllyukasztás? (bővebben lent)

Füllyukasztás? (bővebben lent)

Figyelt kérdés
Szóval az van hogy porcba szeretnék egy fülbevalót és magamnak szeretném átszúrni.A bal fülemen már van két lyuk az egyiket saját magam szúrtam át és nem volt semmi bajom ( jegeltem előrre a tüt áztattam fertőtlenitőbe és mindent fertőtlenitettem ) ez nem lényeg csak annyit szeretnék hogy porcba sokkal fájdalmasabb mint simán a fül alsó részébe?
2011. aug. 19. 21:25
 1/3 szamóca.. ***** válasza:

hát nem ugyanolyan az biztos.

de ha nekilátsz, mindenképpen branül vagy piercer tűvel menj neki, mert nem fogod tudni simán áttolni a fülbevalót a lyukon. és ügyesen, ne sérüljön túlságosan a porc.

2011. aug. 19. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Teljesen más érzés, attól is függ, hogy a porc melyik részét akarod átszúrni. A fülcimpa lágyszövet, úgyhogy azon könnyű átszúrni a tűt, de a porcon való áthaladáshoz már fizikai erő kell és nem tudom, hogy ez mennyire esik kézre, ha magadnak csinálod.


Nekem kevésbé fájtak, mint a cimpába rakottak (öszesen 14 ékszerem volt eddig fülporcban), viszont az anti-tragus és a rook piercingjeimet tuti nem tudtam volna magamnak megcsinálni, a srác piercer is erőlködött vele, mert ott annyira kemény a porc. A rook emellett baromira fájt is, de szerintem csak azért, mert karikát rakattam bele. Ha a cimpa felső, laposabb részébe, vagy a cimpa porcos részére akarsz fülit rakni, akkor szerintem nem lesz vele gondod, a többihez én megkérnék egy barátot/barátnőt, hogy segítsen. Sok sikert hozzá! :)

2011. aug. 20. 01:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
[link] amilyen a csajókának van .Vagyis oda akartam.És előbb végeztem vele hát már nemnagyon emlékszem pár hónapja milyen érzés volt a fülcimpán de őszintén elég tré volt ezis :D De azért köszönöm szépen a válaszokat. :))
2011. aug. 20. 21:54

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!