Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Füllyukasztás után fájdalom?

Füllyukasztás után fájdalom?

Figyelt kérdés
3 napja lövettem ki a fülem (2. lyuk, mikor az elsőt csináltatták még kicsi voltam, arra nem is emlékszem) pár barátnőmmel együtt. Egyikőjüknek sem fáj se akkor, se utána. Meg sem érzik, nekem viszont még mindig rettenetesen fáj, úgy érzem leszakad a fülem ha hozzáérek. Szakemberrel csináltattuk. Mitől lehet ez?
2011. jún. 5. 12:46
 1/4 anonim ***** válasza:

Piros?

Lehet hogy begyulladt?

Tegyel rá Betadine-t vagy vmivel ferotlenitsd le..

Aztán vmi gyulladáscsökkentő krémet. pl Dalacine-t(bar az csak receptre kapahato)


Én mikor a 2. lukat lovettem a fulembe, par het utan egy kis vér"daganat" keletkezett a fulemben az uj lyuknal. Aztan azt valahogy "kinyomtam" lefertotlenitettem, és gyulladascsokkkentokremeztem. Aztán talan meg egyszer ujra kialakul. es elmult:)


Tudom h nem ez volt a kerdes, de hatha segitettem vele.

2011. jún. 5. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
egy picit piros, de bedagadva nincs. kenegetem gyulladáscsökkentő krémmel, hátha az segít. köszönöm a választ!
2011. jún. 5. 13:56
 3/4 anonim válasza:
Biztos véletlen egy idegbe lövette be.. nekem is van sok lyuk a fülemen, és az egyik idegben van..azt nem ajánlatos piszkálgatni..
2011. okt. 27. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
*lőtte
2011. okt. 27. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!