Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mit csináljaak? Leent

Mit csináljaak? Leent

Figyelt kérdés
a barátaim rá beszéltek hogy próbáljam ki a füvet sokat szívtam belőle most egy félórája történt nem tudom mit csináljak nagyon félek nagy dobog a szivem rosszul érzem magam féleek hogy bajom lesz segítsetek kérlek mit csináljak? a szüleim megtudják felakasztanak úgy érzem hogy tudom mit beszélek csak olyan furcsa minden ahogy nézem a tévét nem értem mit mondd mint ha nem lennék a testembe mit kell ilyenkor csinálni? a barátaim haza mentek egyedül hagytak :(
2011. febr. 1. 19:00
 1/3 böske válasza:
Mondjuk én még nem füveztem,de szerintem ha +próbálsz aludni az jó lenne,mert utána valószínűleg elmúlik az érzés.Lehet nem ez a legjobb megoldás,de legalább nem árthat.:D
2011. febr. 1. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 böske válasza:
most érdeklődtem,kb 2 óra múlva elmúlik:D
2011. febr. 1. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
áhh elmúlt azt hittem soha nem múlik ellll soha többet nem próbáááálom kiii :@
2011. febr. 1. 20:10

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!