Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mi lehet a bajom? {leent}

Mi lehet a bajom? {leent}

Figyelt kérdés
15 éves lány vagyok,és az..intim részen..az egyik szemérem ajak felduzzadt,és eléggé fáj.pár napja kezdődött ez,azóta sokszor kenem testápolóval meg kifejezetten intim részre való tusfürdőkkel,de nem látok változást.Most éreztem benne vmi kemény dolgot,nem tudom mi lehet,csak félek h vmi tumorszerűség vagy ilyesmi,végülis egy sötétes folt látszik,olyan,mintha egy ér duzzadt volna meg....ha valami köze lehet a dologhoz most menstruálok.:/ nagyon köszönöm a válaszokat,lécci minél hamarabb mert kezdek bepánikolni.:/
2010. aug. 9. 22:48
 1/4 anonim ***** válasza:

nekem is volt ilyen esetem. ugyanígy bepánikoltam.de nekem csak a menzesztől volt.

De azért kérd ki anyukád véleményét,hátha komoly az ügy

17/L

2010. aug. 9. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
csakk erről elég kínos beszélni még anyukám előtt is..:/ köszi a választ.:/
2010. aug. 9. 23:01
 3/4 anonim ***** válasza:

tudom hogy kínos de ha nem múlik el akkor muszáj lesz vele beszélned

de szerintem el fog múlni :)

De szerintem másfajta krém kellene rá.nem testápoló. én azt hiszem neogranormonnal vagy bepanthennel kentem.

Első válaszoló voltam

2010. aug. 9. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ne érezd kínosnak, hiszen az egészségedről van szó, de nem kell rögtön a legrosszabbra gondolni. Viszont feltétlenül látnia kéne orvosnak a puncidat!!!
2010. aug. 10. 05:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!