Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Az oltatlan miben veszélyeztet...

Az oltatlan miben veszélyezteti az oltottat? (COVID)

Figyelt kérdés
Az oltásnak pont az a célja, hogy védjen, nem? Nem tehet védtelenné azzal szamben, ami ellen fejlesztették ki.
2021. nov. 19. 16:13
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
36%

Istenem, miért kell ezt minden egyes nap harmincötször leírni?


1. Mert az oltás nem 100%-os. Tudod, ez minden oltással így van. Ha mondjuk 99%-os a hatékonysága, akkor 100 emberből csak 99-nél hatékony. A maradék egy embert az védi meg, hogy nincs honnan elkapni.


2. Vannak olyan emberek, akik alapbetegségük vagy koruk miatt nem olthatók. Pl. a gyerekek. Őket pl. igen is veszélyezteted.


3. Azzal, hogy az egészségügy leterhelődik az oltatlan szarul lévő covidosok ellátásával, az is károsodik, akinek oltottként valami MÁS baja van, csak épp nem tud orvosi ellátáshoz jutni a sok oltatlan hülye miatt.



Mi ezen olyan marha bonyolult?

2021. nov. 19. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
24%
az oltatlanok miatt tud mutálódni az a szar. látod, egyre rosszabb mutációk vannak
2021. nov. 19. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
37%
A járvány elhúzódása miatt veszélyeztetik, nem közvetlenül. Engem mint oltottat egy oltatlan a betegség szempontjából nem veszélyeztet, de nyilván bosszant, hogy emiatt később lesz vége ennek az egésznek, ez gazdaságilag nekem nem tesz jót.
2021. nov. 19. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
64%
Az oltott ugyanúgy elkapja, ugyanúgy fertőz, ugyanúgy kórházba kerül és ugyanúgy belehal. Az egyetlen dolog amit ad az a hamis biztonságérzet aminek köszönhetően tömegbe jár, belemászik a másik arcába, aztán persze a járvány fellángolásáért meg az oltatlant hibáztatja.
2021. nov. 19. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
64%
Elértük azt az állapotot, amikor egy szer hatástalanságáért azt hibáztatják, aki azt nem vette be
2021. nov. 19. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
41%

4


Nem ugyanúgy!! Kisebb eséllyel! Sőt, ha van még antiteste, akkor SOKKAL kisebb eséllyel!!

2021. nov. 19. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
36%
5. Tudsz ezen a mondaton kívül mást is? Kiírtál már egy kérdést erről, de nem tudtad bizonyítani még a saját szavaid sem.
2021. nov. 19. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
68%
7 nem én írtam ki a kérdést. Azt gondolom, az oltottak egy részénél látszik már az agysorvadás. Ez egy gyakori mellék hatás. Részvétem.
2021. nov. 19. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
26%
az oltatlanok azok vírustenyészetek
2021. nov. 19. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
39%
8. Ki is itt a gyűlölködő? Ugyanolyqn vagy mint a politikusok. Az vagy?
2021. nov. 19. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!