Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Oltatlanok, felsorolnátok az...

Oltatlanok, felsorolnátok az érveiteket miért nem oltattok covid ellen?

Figyelt kérdés
Csak pontokba szedve a fő érveket röviden, nem kell kifejteni bővebben.

2021. nov. 2. 18:39
1 2 3
 11/29 anonim ***** válasza:
35%
10: Ugye tudod, hogy rohadtul nem az ellenanyag számít csak? Közvetett módon a T sejtes immunitás a mérvadó, a memóriasejtek védenek meg, ha elkapod, nem leszel súlyos beteg, hanem egy sima náthával átesel, mint bármelyik régi víruson. De a T sejtes immunitás már megvan bennünk többségünkben a gyerekkori koronavírusok hatására, amiken átestünk. Az emberi szervezet intelligens, átesel rajta és memória alakul ki a régi öreg koronavírusok, amiket elkapsz óvodás éveid alatt, azok hatására van benned az új mutáns változat ellen T sejtes memória. Ha nem lenne memória az emberiség jó része kihalt volna már 2 év alatt abban biztos lehetsz.
2021. nov. 2. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/29 anonim ***** válasza:
7%
11: ha mutálódik a vírus, akkor kb. semmire sem mész a citotoxikus T-limfocitákkal, máskülönben miért kellene emlékeztető oltás? Vannak olyan vírusok, amelyek nem mutálódnak olyan gyorsan, mint egy világjárvány alatt, (hiszen a kretén antivaxereken kívül mindenki védett), ezért azoknál nem kell emlékeztető. Itt kell, mert a koronavírus extrém gyorsan mutálódik.
2021. nov. 2. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/29 anonim ***** válasza:
48%
A 10. válaszoló érvei sokkal jobbak, mint a 4. válaszolóéi.
2021. nov. 2. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/29 anonim ***** válasza:
87%

H1N1 megvan? El lehet gondolkozni.

[link]

2021. nov. 2. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/29 anonim ***** válasza:
25%

Mert a negyedik válaszoló sötét, mint az éjszaka. Látni, hogy nincs még középszintű tudása sem a biológiáról, de azért osztja az észt. Én nem veszem fel az oltást, de legalább nem is fogok másokat szétfertőzni azzal az indokkal, hogy nem létezik a vírus. Ha nagyon belegondoltok, akkor megfelelő higiénia mellett oltás sem kellene, de ez a mi társadalmunkban lehetetlen, mert a négyeshez hasonló emberek még lázas betegen, fuldokolva is bemennek dolgozni, mert egyébként a kormány megfosztja őket a szabadságjoguktól.

Nekem mindegy, hogy ki szeretné felvenni az oltást, én biztosan nem szúratnék be magamba egy kísérleti státuszban lévő oltást, de attól még igyekszem vigyázni magamra és másokra is.

2021. nov. 2. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/29 anonim ***** válasza:
80%
#4-es vagyok. Se vírustagadó nem vagyok, sem hülye. Értelmezni senkinek sem megy, támadni mindenkinek. Csoda, hogy ott tartunk, ahol?! 🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️
2021. nov. 2. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/29 anonim ***** válasza:
57%

12


Ezt nagyon rosszul tudod, mert nincs világjárvány, kb úgy van, max. mint az influenza esetén. Semmi több. a többi egy kamu politika, ezért is maradok büszke antivaxer és lesz*phatsz és belegebedhetsz a kamujárványodba ;)

2021. nov. 2. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/29 anonim ***** válasza:
28%

19

Hős vagy, bakker! Történelmünk nagyjai közt a helyed!

2021. nov. 2. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/29 anonim ***** válasza:
85%

#4 tökéletesen összefoglalta.

#15! Hol láttad, hogy hobbiból összefertőz bárkit, vagy milyen betegen jár be dolgozni?🤔

2021. nov. 2. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/29 anonim ***** válasza:
27%

Na akkor:


“Az immunrendszer erősítése helyett rombolása bíztatnak. Maszk, kézfertőtlenítő, távolságtartás, nemmehetszsehova mind gyengíti az immunrendszert.“

- senki sem mondta, hogy nem sportolhatsz, nem szedhetsz vitaminokat és hogy nem főzhetsz egészségesen. Ez az, amitől erős lesz az immunrendszered. Persze helyette nyugodtan elkaphatod a vírust és akkor már immunrendszered sem lesz, ami megvédene. Annak pedig oka van, hogy maszkot hordunk: nem fertőzöd meg a másik embert, aki miattad belehalhat a covidba.


“Oltottan is megfertőződhetsz, fertőzhetsz, kórházba, lélegeztetőgépre, temetőbe kerülhetsz. Még 3.oltással is!“

- tanultál te valaha valószínűségszamítást? Nem úgy tűnik. A te logikád alapján be kellene tiltani minden autót, hiszen 10 000ből pár esetnél bajt okozott. Vagy nem élsz a realitásban, vagy lusta vagy utánaolvasni az adatoknak, de a kórházban 10 emberből 9 oltatlan. Ezért mostantól nem is érdemes felvenni az oltást, mert a 10 000-ből 1 meghal?


“4.hullám az oltatlanok hulláma." Ez úgy kamu, ahogy van. Kórházban az oltottak vannak többségben.“

- még egyszer megismétlem akkor, hogy 10 halálesetből 9-en oltatlanok voltak. Hol több az oltott, mint az oltatlan?


“Egészséges emberek voltak, vannak korlátozva. Ha én nem vagyok oltva, teljesen egészséges vagyok és oltott emberek közé megyek, mégis kinek ártok, az oltottnak, aki védve van?!”

- a vírus tünetmentesen fertőz, úgyhogy hiába vagy egészséges, ha a gethed mégis Marika néni életébe kerül.


“Ha nem félek a vírustól, miért lehetetlenítik el az életet, ha nem kérem az oltást?“

- azért, mert ha a halálos ágyadon leszel, akkor könyörögni fogsz az életedért, hidd el. Csak most jár a szád, élesben be lennél fosva.


“A delta oltás nélkül is allergia, megfázás szerű tüneteket okoz.“

- aha, mesélj meg… valakinek az életébe kerül!


“Oltatlannak: adasd be az első kettőt, mert az oltás véd. Oltottnak: adasd be a 3.oltást, mert az első kettő nem véd.“

- gondolom a covid előtt még soha nem hallottál arról a kifejezésről, hogy ellenanyag/immuniglobulin/antitest (gyengébbeknek: mind ugyanazt jelenti). Gyakorlatilag minden oltás után csökken az ellenanyagszint egy idő után, legyen az HPV, vagy Hepatitis. Annak, aki csak most kapja meg az első adagot, annak nyilván nem kell harmadik, mivel lesz elég ellenanyaga. Viszont, akik áprilisban kapták meg az elsőt (vagy a másodikat) azoknak meg kell ismételni az oltást.



Komolyan mondom, hogy néha még mindig elképedek (pedig tudom hogy már nem kellene) egyes emberek logikátlanságán, és a félig hiteles/ellenőrzött ostobaságain. Mielőtt érveltek, legalább legyen benne némi valós infó is.

2021. nov. 3. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!