Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Oltatlanok, felsorolnátok az...

Oltatlanok, felsorolnátok az érveiteket miért nem oltattok covid ellen?

Figyelt kérdés
Csak pontokba szedve a fő érveket röviden, nem kell kifejteni bővebben.

2021. nov. 2. 18:39
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
94%

1. Többször is voltam már koronás, ez sem viselt meg jobban mint egy nátha. 2-3 napig voltak tünetnek látszó valamik, és kész. A deltán is átestem gond nélkül.

2. Előbbi után számomra felesleges az oltás, nem szeretnék én lenni az az egy a millióból, akit elvisz egy vérrög. Kínaival meg értelmetlen.

3. Nem hiszek ebben a "közösségi" dologban. Ha elesek az utcán, segítség helyett kiröhögnek. Ha direkt állva maradok a tömegközlekedésen, mert épp felszáll egy idős ember, a többi paraszt simán lehuppan elé. Ha egy szegény talál valamit leárazva amihez máskor nem jut hozzá, simán kilopják akár a kezéből is. Épp így csesznek kézbe venni a táskát, vagy csak nem beállni az út közepére, hogy senki se férjen el. Akkor én miért legyek tekintettel másra?

2021. nov. 2. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
74%

Azért hogy neked legyen mit kérdezni

Semmi közöd hozzá és a csicska köpcösnek sem és bekaphatják mind a faxom

Elég nyomós érv?

Nem kezdem el sorolni mert úgy sem értitek meg akkor minek vesztegessem az energiám rátok?

Ti menjetek a 10.löttyért is kit érdekel?Ti bajotok hogy ennyi eszetek van

2021. nov. 2. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
18%
4-es, egy újabb értelmesen érvelő, tisztán látó, nem megvezethető lángelme.
2021. nov. 2. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:
85%

1. Indokolatlan pánikkeltések, riogatások. Semmi nem ad okot arra, hogy félve éljünk és korlátozva. Az eddig regisztrált fertőzöttek száma nem sok, még mindig nem érte el az 1 milliót, regisztrálatlanul akár 10x annyian átestek rajta. 2 év covid alatt meg világszinten kb semmi az 5 millió halott, mikor csak idén 97millióan születtek. A valós covid halálozási ráta így 0,1% körüli. Nem félek a vírustól.


2. A média fals információi, más országok vírushelyzetének manipulálása. Pl az Indiai helyzet igencsak el lett ferdítve, nem a valóságot közölte a média és a delta pl brutál mutánsnak lett ítélve, pedig egyáltalán nem halálosabb, mitől féljek?


3. Ha oltatsz, jutalmat kapsz. Pénz, telefon, drog, lottó, kaparós sorsjegy, utazási kupon, vásárlási kupon...Kártya, ami "szabadságot" ad és mehetsz vele ide-oda. Kicsit sem gyanús, hogy valami nagyon nem oké a világgal?


4. Az immunrendszer erősítése helyett rombolása bíztatnak. Maszk, kézfertőtlenítő, távolságtartás, nemmehetszsehova mind gyengíti az immunrendszert.


5. Oltottan is megfertőződhetsz, fertőzhetsz, kórházba, lélegeztetőgépre, temetőbe kerülhetsz. Még 3.oltással is!


6."A 4.hullám az oltatlanok hulláma." Ez úgy kamu, ahogy van. Kórházban az oltottak vannak többségben. Többszázezer, vagy inkább millió eü-s állítja ezt, köztük pár ismerősöm is van. De ugye ezt nem teszi eléd a média.


7. Ha oltott vagy, de elkaptad, sok esetben nem kell karantén, mehetsz fertőzni az embertársaidat. Csak oltatlanul (akár egészségesen) vagy veszélyes, felelőtlen, mások halálát okozó.


8. Egészséges emberek voltak, vannak korlátozva. Ha én nem vagyok oltva, teljesen egészséges vagyok és oltott emberek közé megyek, mégis kinek ártok, az oltottnak, aki védve van?!


9. Azt sem tudni, hány oltás kell, 4-5 havonta kell majd oltatni, az oltások meg szart se érnek.


10. A vakcinák kísérleti fázisban vannak, így oltanak globális szinten. Pedig még a fejlesztői sem tudják, mit okozhatnak az oltások. Vagy talán a vírust alkották az oltásra és nem fordítva?


11. A mellékhatások, oltás utáni halálozások mintha meg se történnének, pedig millió oltáskárosult van. Személy szerint ismerek/ismertem több személyt is, akinek komoly baja lett oltás után, vagy meghalt. Ezeknél az eseteknél az orvos is kimondta, hogy az oltás okozta. De az oltást miatti halálozások tabu téma a médiában és a "szakembereknél".


12. Emberi jogok megsértése, diszkrimináció. A saját tested, akaratod felett rendelkeznek, a munkahelyedet is elveszíted, lassan boltba sem mehetsz. Mindez a wuhani laborban, amerikai pénzbeli hozzájárulással kotyvasztott, "véletlenül" kiszabadult vírus miatt, ami ellen kísérleti oltásra kényszerítenek. Véletlen lenne ez az egész?


13. Bábok lettünk, irányítanak, korlátoznak minket. Új norma dokumentum filmet ajánlom megnézni.


14. Ha nem félek a vírustól, miért lehetetlenítik el az életet, ha nem kérem az oltást? Az én életem, az én döntésem. Nyájimmunitás sosem lesz, mert az oltottak is terjesztik a vírust, akkor miért vagyok veszélyes másokra nézve oltatlanul, vírusmentesen, egészségesen?


15. A delta oltás nélkül is allergia, megfázás szerű tüneteket okoz. Elvileg nyakunkon a "mű variáns", amire nem jók a vakcinák, de a deltára sem jók. Akkor minek oltatni?


16. Oltatlannak: adasd be az első kettőt, mert az oltás véd. Oltottnak: adasd be a 3.oltást, mert az első kettő nem véd.


Sorolhatnám napestig, de nincs értelme...

2021. nov. 2. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim ***** válasza:
39%

19:20


Ezek elfogadható érvek, egyedül az a “több millió egészségügyis” tűnik erős csúsztatásnak, akik szerint többségben oltottak vannak kórházban. Kötve hiszem, hogy több millió ilyen nyilatkozatot olvastál bárhol.

2021. nov. 2. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim ***** válasza:
81%
#5 Ki a franc vagy te, hogy minden válaszolóba bele kötsz? Nem zavar, hogy nem neked válaszolunk, hanem a kérdezőnek? Kérdésedre válaszolva nem csak Magyarország létezik, én meg eléggé beleástam magam a témába.. Ha te nem, az a te bajod.
2021. nov. 2. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim ***** válasza:
29%
És nyilván több millió egészségügyissel beszéltél világszerte.
2021. nov. 2. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:
100%
Nem,veled beszélt mert te annyira okos vagy és mindent jobban tudsz másnál
2021. nov. 2. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:
93%
MErt átestem rajta és nem volt semmi bajom. Egészséges vagyok, nem félek tőle, nem szoktam oltatni magam náthavírusok ellen. Ráadásul átlátszó, politikai játszma az egész.
2021. nov. 2. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:
84%

Azért, mert passziváltattam az egyetemet, így nem járok suliba és munkába sem. Havonta találkozom egykét barátommal, a tömeget kerülöm, ezért nagyon kevés esélyem van arra, hogy elkapjam a vírust. Átgondoltam, és nem éri meg oltatni, ha 5-6 hónappal később úgyis csökken az ellenanyagszint, és fel kell venni még egy emlékeztető oltást. Ha pl. áprilisban felvettem volna az oltást, akkor biztosan megbántam volna, mert nyárig online volt az egyetem, nyáron pedig nem volt vírus, mostanra pedig eltelt annyi idő, hogy 0 antitesttel szükséges a harmadik emlékeztető oltás is. Megérte volna? Nem! Szeptember végén csináltam antianyag vérvizsgálatot, és állítólag még egyszer sem kaptam el a vírust.

Most sem járok sehová, ezért ha felvenném, akkor feleslegesen terhelném a szervezetemet, ha otthon nem találkoznék a vírussal.


Egy másik érvem pedig az, hogy 25 éves kor alatti egészséges fiatal vagyok.


Kíváncsi vagyok, hogy mi lesz mondjuk egy félévvel később, de addigra tuti belengetik már a negyedik oltást is. Ha jövő ősszel is közöttünk lesz a járvány, akkor fel kell majd vennem, mivel elkezdődik az egyetem. Elvileg 2023-ig van kísérleti státuszban a Pfizer, így jobban járok egy első adaggal azoknál, akik már túl lesznek a hatodik oltásukon is.

2021. nov. 2. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!