Létezik még egy olyan oltás a covid ellenieken kívül, ami nem véd meg a fertőzéstől, de a tüneteket enyhíti?
"Létezik még egy olyan oltás a covid ellenieken kívül, ami nem véd meg a fertőzéstől, de a tüneteket enyhíti?"
Igen.
Például egy másik vírusos betegség -az influenza- elleni védőoltás.
"Az influenza elleni védőoltás 40-70 százalékban csökkenti a megbetegedés kockázatát, és még ha 100 százalékos védelmet nem is garantál, az esetleges megbetegedés lefolyása enyhébb, a szövődmények esélye jelentősen kisebb lesz."
Ne keressünk logikát ebbe az egész covid cirkuszba mert nincsen .
Mindenki öszebeszél mindent legjobb kimaradni az egészből amenyíre csak lehet
Lehet dobálozni ,hogy az oltás ellenesek a sötét középkorban rekedtek ,de azért ha ebbe a sötét középkorban valaki minden embert be akart volna oltani elrákosított abortált magzatok szöveteiben kitenyésztett majom meg mitudomén milyen vírussal kombinált löttyel (sputnik Astra zeneca pl hivatalosan így készűl)akkor erre az emberre azt mondták volna a nagyon sötét középkorban hogy mocskos sátánista boszorkány.
Most meg ezek lettek a megkérdőjelezhetetlen tudósok.
Megmagyarázhatják hogy mennyire alszik a döglött tehén ez az egész elvi dolog.
8
Igen, a tudományban nincsenek már etikai korlátok, mindent szabad és teljesen alá vagyunk vetve a hatalmának, ki vagyunk szolgáltatva ennek a technokrata rendszernek. Ki tudja mi jön még. Szerintem ne várjuk meg míg az agyunk rá lesz csatlakoztatva egy központi, mesterséges intelligencia által irányított rendszerre. Mert jelenleg ezt akarják az emberek megalkotni.
"Szerintem azt akarta kérdezni, hogy létezik-e olyan oltás amely nem, hogy nem véd meg a fertőzéstől de vígan engedi, hogy továbbfertőzz másokat. Ne ilyenről nem tudok."
Nyilván nem tudsz, hiszen 100%-os átoltottság esetén (kötelező oltások) még a gyanú sem áll fent, hogy valaki pl. kanyarós lenne. Másfajta oltást pedig ritkán vesz fel az emberek 50-60%-a.
Influenza oltás esetén ugyanez a helyzet, mind a covid oltásoknál.
Kapcsolódó kérdések:
Minden jog fenntartva © 2025, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!