Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Huszon-, harmincéves korosztál...

Huszon-, harmincéves korosztályban vannak vizsgálatok arra nézve, hogy az egészséges életmódot élők könnyebben viselik-e a vírust?

Figyelt kérdés

Én nagyon oltáspárti vagyok, nemcsak a koronavírus kapcsán, hanem általában is. Például adattam már be az influenzaoltást, mert a cég ingyen biztosította, vagy például a bárányhimlő elleni oltást is támogatom.

Tudom, hogy a világ orvosai és biológusai igazat mondanak a járvány súlyosságáról és a long-COVID 80%-os előfordulásáról.


Az első oltásomat már megkaptam.


Viszont nekem is van némi hiányérzetem.


Nagyon sok ember van, akik nem reggeliznek, vagy bedobnak valami péksütit (vitamin, ásványi anyag semmi, rost semmi, fehérje alig, szénhidrát rengeteg). Zöldséget alig esznek, a gyümölcs nem is feltétlen jut eszükbe. Soha, semmilyen táplálékkiegészítőt nem szednek, évek óta nem sportoltak, ehhez rosszabb esetben ülőmunkát végeznek. Nem jut eszükbe inni, vagy cukros löttyöket isznak, amelyek egyébként hajtanak is vizet a cukor miatt. Nem feltétlen elhízottak, mert lehet gyors az anyagcseréjük vagy nem feltétlen esznek sokat.

Egyre többen vannak, akik heti 3-5 órát sportolnak, esznek zöldséget, gyünölcsöt, sok vizet isznak.


Igen, van, aki egészséges és fiatal, mégis belehal a COVID-ba, vagy legalábbis lélegeztetőre kerül vagy poszt-COVID-os lesz.


Viszont hiányolom azokat a kutatásokat, amelyek arról szólnak, hogy vajon az egészségesebb életmódot élők hogyan viselik a COVID-ot és hogyan viselik az egészségtelen életmódot élők. Az is lehet, hogy nincs különbség.


2021. máj. 18. 21:43
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
#10 shhh ilyet nem szabad! Csak az oltás!
2021. máj. 20. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!