Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Miért nézik az egész világot...

Miért nézik az egész világot hülyének?

Figyelt kérdés

Tavaly minden egyes ember csüngött az operatív törzsön, a kormányinfón, a koronavirus.gov-on, tényleg ez a dolog új volt, emellett halálos is ugyebár. Ám de, hamar rájöttünk, hogy mennyie csúnyán átvágnak bennünket. Kérdezem én, mi a cél ezzel a világjárvánnyal, és mikor lesz vége? Fiatalon mi a francért nem lehetek szabad? Most ne jöjjön senki nekem h "Na büdös tróger, el vagy lustulva az online oktatásban!" Emellett az összeesküvési elméletekkel se gyertek, mondjuk biztos nem az Északi-sarkról olvadt ki ez a vírus:)

Egyszerűen már elegem van!



2021. máj. 4. 14:18
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
70%

Az a baj, hogy fiatalon is elkaphatod, igaz, többnyire tünetmentesen, vagy enyhe tünetekkel, de továbbadod azoknak, akiknek komolyabb problémát okoz. Emiatt a kórházak leterheltek, csak lezárásokkal tudták a minimum ellátást is megoldani.

Ráadásul a fiataloknál is jelentkeznek a poszt Covid tünetek, sok esetben hónapokkal később jönnek elő szív és érrendszeri, valamint neurológiai problémák. Sok mindenben én sem értek egyet a járványkezelési stratégiával, de nem szabad elbagatellizálni.

2021. máj. 4. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
71%
Ezzel mindenki igy van, de nem tudunk mit csinalni. Nem vagy egyedul... annyit tudunk max tenni, hogy betartjuk a szabalyokat, beoltatjuk magunkat, tesztelunk, ezzel hozzajarulunk a virus megfekezesehez, hogy minel hamarabb vege lehessen.
2021. máj. 4. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
83%
Annó sok fiatalnak az egyik vagy a másik vh jött közbe. Szerintem mi egész jól jártunk
2021. máj. 4. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
67%

#3. Szerintem is.


Ja es meg az elozot befejezve:


"Ám de, hamar rájöttünk, hogy mennyie csúnyán átvágnak bennünket. Kérdezem én, mi a cél ezzel a világjárvánnyal, és mikor lesz vége? Fiatalon mi a francért nem lehetek szabad?"


Azert, mert senki nem szeretne aszt, hogy elkapd, netan sulyosan megbetegedj, es azt sem, hogy masoknak tovabbadd. Tudod ez nem ilyen egyszeru. Gondolj bele. Ja es pont azert is, hogy amit irsz, hogy eleged van a covidbol, hogy minel hamarabb vege lehessen, mivel te is es mind ezt szeretnenk.

2021. máj. 4. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
94%

Miért nézik az egész világot hülyének?


Mert a világ hülye. Pont.

A járvánnyal kapcsolatban pedig nem nagyon lehet jósolni, így olyan, mintha örökké tartana. Nem fog.

2021. máj. 4. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
66%
Pénzért és hatalomért. Minden e két dolog körül forog ebben a világban.
2021. máj. 4. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
38%

*azt, bocsanat elirtam


#4. Vagyok

2021. máj. 4. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
35%

Oltasd be magad és akkor majd lehetsz szabad! Ha annyira számít neked, nem nagy dolog ennyit megtenni! És ezzel saját magad is véded, bár sajnos te amúgy is kitalációnak tartod a vírust.


Szóval oltasd be magad és problem solved.

2021. máj. 4. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
41%
Mondja ezt a konteós 😂
2021. máj. 5. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 Óriás majmaim válasza:
83%

Miért ne olvadhatott volna kis mondjuk egy jégsapkából? Jó.. nem az Északi-Sark, de például a Himalájá területén simán kiolvadhatnak olyan vírusok és baktériumok amiket nem ismerünk. Persze itt a helyzet más.

Wuhanban van egy bio labor amit a kínai kormány üzemeltet. Attól még csak egy km-re sincs a piac ahonnan ez kiindult. Nos.. elb@szták és egy ott tartott vírus "kiszökött". Aztán hirtelen feltalálták magukat és az egész világot a szőnyeg alá söpörték gazdaságilag és jól bezsebelték a WHO-t és az ENSZ-t. Persze még logikusabb azaz ötlet miszerint teljesen direkt csäszték rá a világra.

2021. máj. 9. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!