Kötelezik a vakcina beadatását. Mit lehet tenni?
Sziasztok! Semmelweis Egyetemen május első felétől ki a karják nyitni az intézményt és az eddigi online oktatás helyett személyes oktatás lesz. Két opciót adtak meg ahhoz, hogy a hallgato bemehessen az intézmény területére. Az egyik az egy érvényes védettségi igazolvány megléte, a másik pedig a negatív covid teszt naponta, amihez ugye időpont egyeztetés kell, meg kell jelenni és 2-3 napot várni az eredményre, tehát ez nem lehetséges, így kötelezik a hallgatóknak az oltást. Igen, tudom. Adassa be magának az ember és kész, de tiszteletben kellene tartani azoknak a döntését is, akik nem szeretnék beadatni. Nem kell senkire se ráerőltetni, nem is lehetne, de ebben a szerencsés országban nem kötelezik, csak ellehetetlenítik azt, aki nem adatja be magának. Tehát kötelezik, csak nem mondják így ki.
Visszatérve, ez már számtalanszor elhangzott, hogy az oltás a saját érdekedet és a saját egészséged szolgálja, tehát hadd döntse el mindenki saját maga, hogy vállalja-e vagy nem. Hátrány sem érhetné azt, aki nem él az oltással, de mit sem számít ez.
Egy szó, mint száz, mit lehet tenni az ellen, hogy ne kelljen a tanulmányait befejezni azoknak a hallgatóknak, akik nem szeretnék beadatni maguknak az oltást? Naponta covid tesztet nem lehet heteken/hónapokon keresztül csinálni, valamint a hallgatói viszony befejezésével a hátralévő féléveket téríteni kell, ami több százezer forint (hátralévő félévek mennyiségétől függ).
#63
"endometriózis"
Na persze... Mesélj még...
"Az endometriózis egy nőgyógyászati kórkép, melyben a normálisan csak a méh belső felszínén jelen lévő nyálkahártya a méh üregén kívül is megtalálható."
Az mRNS oltással az enberek egy olyan anyagot kaptak, amelynek hatására az oltás környezetében levő sejtek egy bizonyos fehérjét kezdtek gyártani. Ily módon az oltás felpiszkálta az immunrendszert és érzékennyé tette erre a fehérjére. Ha azt mondanád, hogy emiatt némelyeknél autoimmun reakciók indultak be, azt mondanám, hogy OK érdemes erre statisztikákat keresni, a témát kutatni.
De hogy az oltás hatására a méhen kívül is méhnyálkahártya keletkezett, az nem valószínű. Sehogy sem, pláne tömegesen.
#65
"Többségünknek valamilyen betegsége alakult ki azóta, túlnyomórészt endometriózis."
"Endometriózis Szakértői Csoportba, ahol többszáz nőnek lettek panaszai a 2. oltástól kezdve..."
Ezt a többszázat (amit azért megkérdőjeleznék a csoporton belül is) hánnyal kell megszorozni, hogy többség legyen belőle a beoltott nők között? Figyelembevéve a csoporttagok és az összes endometrozisos beteg arányát is.
Egyáltalán, hány olyan kommentelő van, aki konkrétan leírta, hogy az oltás után jelentek meg nála a tünetek?
És hogyan viszonyul az oltás utáni endometriózis panaszok száma a COVID oltási időszak előttiekhez képest?
Hogyan lehet az oltás hatását elkülöníteni az járvány alatti bezártság vagy az idős hozzátartozók elvesztése következtében fellépő pszichoszomatikus háttértől?
Hogyan lehet elkülöníteni azoktól, akik az oltás mellett meg is betegedtek COVID-ban? Mert a vírus teljes fehérjekészlete észszerű módon nagyobb hatást válthat ki, mint egyetlen fehérje.
Ezeket a kérdéseket kell feltenni, ha valóban ok-okozati kapcsolatot keresel és nem csak az oltásellenesség hajt.
#63
Nekem az egész családom gyíkká változott az oltástól azóta 😭 van akinél elmúlt, van akinél nem 😭🦎
Kapcsolódó kérdések:
Minden jog fenntartva © 2025, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!