Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Beadjátok magatoknak a koronav...

Beadjátok magatoknak a koronavírus elleni vakcinát ?

Figyelt kérdés
Ha igen, írjátok le, melyik típust.

2021. márc. 18. 14:10
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
100%

#17: az intenzíves kollegák köszönik szépen, de tudják mit csinálnak. A beteg fullad, első lépés: zsákos maszk, oxigén. Nem jó, nem elég a levegő, második lépés: hfno, azaz magas áramlású oxigén, orrkanülön adagolva. Ez se elég, szóba jön NIV maszk, egy maszkot illesztenek pántokkal a beteg fejére, támogatja a légzést emelt nyomások alkalmazásával. Ez eddig mind lélegeztetési stratégia, és még mindig nem jutottunk el az általad félrekezelésnek minősített gépi lélegeztetésig. Ameddig lehet, ezeket használják, a hasra fordítás mellett, sokaknál beválik és nem kell gépre tenni őket. De mit csinálsz, ha ezek után se kap rendesen levegőt? Hagyod megfulladni, kínok között meghalni? Na, ilyenkor kénytelen vagy gépre tenni, és megpróbálod a lehető legkevésbé károsítani a géppel a már amúgy is súlyosan beteg tüdejét, erre is megvannak a megfelelő üzemmódok.

Az orvosok mindent megtesznek, hogy a betegek élve hagyják el az intenzívet. Ne szóljunk bele abba, amihez nem értünk...

2021. márc. 20. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:
81%
Én nem adom be, mert nem tudom, hogy kell, majd a háziorvosom adja be nekem :D
2021. márc. 21. 01:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:
58%
Vajon a huszonèvesek fiatalok mikor kapják meg?
2021. márc. 23. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:
58%
Miután beoltották a nyuggereket... pedig nem őket kéne, üljenek csak otthon, biztonságban. Minket meg már küldeni akarnak vissza a sulikba/munkahelyekre:( És nem számít, ha köztünk van krónikus beteg... nem mi vagyunk a szavazóbázis?
2021. márc. 23. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:
58%

Nem értem az egyetemeket is akarják nyitni azonnal?

Ezek hülyék?

Az kinek lesz jó ha az egyetemi oktatók vagy a hallgatók dőlnek ki tucat számra?

Értem nem feltétlenül lesz komolyabb baja bárkinek,de nagy eséllyel leszünk betegek.

Nekem olyan tantárgyam/szemináriumom van amiről nem lehet hiányozni különben instant káró.. mert gyakorlat.

A mai napig nem kezdték el online oktatni mert arra vár a tanszék H kinyithassák az egyetemet.

És a mai napig csak nézünk mint hal a szatyorban,hogy fogjuk teljesíteni.

Olyan jó így az államvuzsga előtt ez a nagy bizonytalanság.

Ahelyett hogy elkezdtük volna

2021. márc. 24. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!