Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Nagyon kéne félnem hogy...

Nagyon kéne félnem hogy AIDS-es vagyok?

Figyelt kérdés
Eddig 10 sráccal voltam,többel nem használtam óvszert,de igazából egyik sem volt olyan különösebben megbízhatatlan ember. Szóval olyan nem volt,hogy egy buliban fél óra után dugtam valakivel. Akivel meg nagyon hamar összekerültünk(1 ilyen volt)óvszert használtam. De én mindig arra gondolok,mi van ha voltak egy lánnyal,aki meg egy sráccal,aki meg megdug ilyen kis diszkós p*icsákat,és akkor mi van,elkaphattam... Félek,de közben nem tűnik olyan valós szernek,az én elképzeléseim szerint igen gyorsan terjedne a betegség. :D :P
2010. aug. 10. 14:29
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

"De vannak lányok akik sokkal több emberrel mennek bele,sokkal kevésbé figyelnek oda,akkor ő is mind fertőzöttek?"


Na és szerinte ezekkel a lányokkal ki fexik le? egy csomó pasas, lehet, h nem is betegek, csak hordoznak valami vírust.


Az AIDS-en kívül viszont van egy halom STD, amit így elkaphatsz, herpesz, hepa, stb.

2010. aug. 10. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Menj rendszeresen vért adni, kapsz utalványt és ha bármi van a véreddel értesítenek pár héten belül. Ha meg nincs baj a véreddel segítettél másnak! ;)
2018. jún. 8. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!