Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Nagyon kéne félnem hogy...

Nagyon kéne félnem hogy AIDS-es vagyok?

Figyelt kérdés
Eddig 10 sráccal voltam,többel nem használtam óvszert,de igazából egyik sem volt olyan különösebben megbízhatatlan ember. Szóval olyan nem volt,hogy egy buliban fél óra után dugtam valakivel. Akivel meg nagyon hamar összekerültünk(1 ilyen volt)óvszert használtam. De én mindig arra gondolok,mi van ha voltak egy lánnyal,aki meg egy sráccal,aki meg megdug ilyen kis diszkós p*icsákat,és akkor mi van,elkaphattam... Félek,de közben nem tűnik olyan valós szernek,az én elképzeléseim szerint igen gyorsan terjedne a betegség. :D :P
2010. aug. 10. 14:29
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
mivel az írásodból ítélve 18 se vagy még és 10 pasassal voltál védekezés nélkül, akik nyilván hasonló önmegtartóztató életet élnek...én a helyedben csináltatnék egy HIV tesztet + gyorsan elhúznék egy std centrumba a többi std -re teszteltetni
2010. aug. 10. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Nem tökmindegy, hogy egy óra vagy egy év után fekszel le vele védekezés nélkül? Az összes előző partnerével kapcsolatba kerültél így. Azaz ha a 10 srácnak fejenként 10 lány volt meg teelőtted gumi nélkül, akkor 10x10=100-szoros esélyed van elkapni nemi úton terjedő betegséget, nem is beszélve a csajaik előző pasijairól.... És megsúgom, nem csak az AIDS ilyen betegség, ami tönkreteheti az életedet, sőt, még az esetleges gyerekeid életét is.
2010. aug. 10. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:

De jó hogy megértitek a kérdésem.

Nem mind a 10 pasival voltam védekezés nélkül! És nem volt mind a 10 pasi 10 csajjal,ezt állíthatom,mondom hogy nem ismeretlenül ugrottam bele a dolgokba,kivéve egy srácot,de vele se úgy,hogy megláttam és dugtunk,plusz óvszert is használtunk.

De vannak lányok akik sokkal több emberrel mennek bele,sokkal kevésbé figyelnek oda,akkor ő is mind fertőzöttek?

2010. aug. 10. 14:49
 4/12 anonim ***** válasza:
Sajnos nem kell gyorsan terjednie, ha csak te kapod el! Bizony ez reális meglátás: "voltak egy lánnyal,aki meg egy sráccal,aki meg megdug ilyen kis diszkós p*icsákat,és akkor mi van,elkaphattam..." Annak idején így visszagondolva (34 éves nő vagyok) én is csak a szerencsének tudhatom be sok más csajjal és fiúval együtt, hogy nem lett nagyobb baj 1-1 felelőtlen szexből! (Vigyázat! Az előváladék is fertőz, nem csak a sperma!)Időben megijedtem, mint most Te, és mindig volt nálam óvszer, mint a barátnőmnél is! Csak nem bízom az éltemet a véletlenre!! Ha csak egyszer leülsz, és megpróbálod "feltérképezni" a kapcsolataid kapcsolatait, meglátod mennyi fiú és lány került kapcsolatba egymással! Döbbenet!! Elég, ha csak 1 volt köztük fertőző. Vannak olyanok, akik nem betegednek meg, illetve csak hordozók, de terjesztik az AIDS-et. Évek múlva jelennek meg az első észrevehető tünetek, addig meg képzeld csak el, hogy hány embert meg tud fertőzni vele!! Szóval szerintem egy akció sem ér annyit, hogy halálos betegséget kapj! Aki meg nem hajlandó felhúzni, az vigye a farkát valami koszos retekbe!! Ne hagyd magad!! Okos csaj legyél, és élvezd a szexet biztonsággal!
2010. aug. 10. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Hát figyu. Én sokáig úgy gondoltam, hogy a HIV vírust azért annyira nem könnyű elkapni. Egyrészt viszonylag kevés ember fertőzött az országban, szóval kicsi az esélye, hogy pont egy ilyennel akadj össze. Másrészt még védekezés nélkül sem 100%, hogy megfertőződsz.


Azt hittem, ilyen hogy "felhívott az exem, hogy csináltassak HIV tesztet" csak a filmekben van. Aztán egy barátom mesélte, hogy egyszer megjárta nagyon. Nem volt kedve gumit húzni (mert szerinte kényelmetlen) és összefeküdt vmi csajjal. A csaj meg később felhívta, hogy vizsgáltassa ki magát, mert róla kiderült, hogy HIV fertőzött. Srácnak 3 hónapot kellett várnia (mivel csak akkor ad biztos eredményt a teszt), addig totál kész volt. Már teljesen azt hitte, meg fog halni...

Aztán szerencsére negatív lett az eredmény.

2010. aug. 10. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Ja, igen!! Bizony van más betegség is, pl. a HPV; a Humán papillomavírus, ami méhnyakrákot okozhat. (A rákos megbetegedések 20 %-át okozza!!)Sajna szexuális úton terjed!!
2010. aug. 10. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
A 14.57-es válaszolónak sem kívánom, hogy legyen 3 olyan hónapja! Vajon mindenkinek szerencséje van? Kérdezd meg a Szt. László kórházban!
2010. aug. 10. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

Hát,most már biztos oda fogok figyelni...

Majd beszélek anyummal,hogy szerinte csináltassak-e tesztet. De reménykedem benne hogy szerencsém van.

2010. aug. 10. 15:09
 9/12 anonim ***** válasza:

HPV

"HPV és a méhnyakrák kapcsolata

Dr. Koiss Róbert

Fővárosi Szent István Kórház, Nőgyógyászati Osztály


Kelet-Európában is a fiatal nők (30-45) betegsége a méhnyakrák, amely elsősorban a tartós HPV fertőzéssel hozható összefüggésbe.

-Az életkorhoz kötött előfordulási arány a 15-65 éves korosztály között Magyarország a 6. helyen áll.

-...mivel a mai 16-18 éves korosztályban a szexuális aktivitás kétszeresére-háromszorosára nőtt az 1980-as években tapasztaltakhoz képest.

-Részben a szűrőprogram eredménytelensége is választ adhat kérdésünkre.

-A fiatal korosztály (18-24 évesek) citológiai vizsgálaton való részvétele alacsony, pedig ez már az a korosztály, akiknél a tartós HPV fertőzöttség kialakulásával már számolnunk kell."

Stb, stb.

Vajon melyik volt az a szenzációs "sex action" az életedben, amiért meghalnál rákban??!! Nekem nincs ilyen...

2010. aug. 10. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Na látod, most okos csajként viselkedsz!! :D Anyukád biztos örülni fog, hogy ezután felelős leszel a szexben! Sok jó pasit kívánok a szexhez, de vigyázz a lelkedre is!! :))
2010. aug. 10. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!