Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Kérek segítséget, mert 3 év...

Kérek segítséget, mert 3 év után a csavarrral rögzített felépített "fog" begyulladt, dalacint kaptam, tegnap reggel óta létezik, hogy mégis tovább dagadt a fél fejem?

Figyelt kérdés
Nagyon el vagyok keseredve, a munkahelyre is fogkefével járok, használok mindent, megteszek mindent, és itt tartok, foyamatosan van valami az agyon nyúzott fogaimmal. Félek, nem megy le a dagadás, mi lesz akkor, hogy menjek dolgozni, egyáltalán, mi lesz velem? Segítsetek, aki tud, valami ahsznos válaszal! Tegnap reggel 8-kor a fogászatra mentem, és azt mondták, addig nem lehet hozzányúlni, amíg gyulladt. Pedig akkor még csak kezdődött a dagadás a fájdalom. Napközben bevettem a gyógyszert, eséig tovább dagadttam, reggelre a szememen se látok ki. Hajnalban ébredtem, azóta borogatok......

2016. márc. 1. 06:41
 1/4 anonim válasza:

kólát, szénsavasat szoktál inni? Ne igyál, jó a bubi mentes ásványvíz.


Dohányozni szoktál? Ne dohányozz, mert elvileg árt a fogaknak.


Próbáltál már márkásabb fogkrémre váltani?


Próbáltál már elektromos fogkefére váltani? Ami rezeg is, hátha többet hoz le.


Szoktál sok cukros dolgot enni? Elvileg árt a fogaknak.


Szoktál szájvizet használni fogmosás után? Elvileg jó dolog.


Jártál már másik fogorvosnál is? Lehet másik észreveszi a kiváltó okot.


Óvatosan a betegségekkel, vegyél ki szabit.

2016. márc. 1. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
köszi...a válaszom minden kérdésedre pozitív.....de baj van, az biztos, és nem most kezdődött. panoráma röntgentől kezdve fogselyem, fogköztisztító, kizárólag tiszta fog....de nekem már van minden. gyökérkezeltek, felépített, korona, aztán sajnos, fekvő bölcsesség fog miatt műtét, hí alatti komoly gyulladás, épp kijöttem belőle, egtyelőre olcsóbb megoldáskánt 4 alsó fogat pótló pattintós ....nem írom le, mert szégyellem. És most, fölötte a felső fogsorban gyulladt be, amiről írtam, a szemem a jappához képest semmi. 3X1 dalacin, elmozdulás csak rossz irányba. Lehet, el se megyek dolgozni, mert égek, ahogy kinézek, de elsősorban, mégiscsak a fejemen van a gyulladás.......már kellett volna használnia a Dalacinnak?
2016. márc. 1. 07:07
 3/4 anonim ***** válasza:

Dalacinnak kell 2-3 nap, hogy hasson a gyulladásra, nekem egy ilyen csapos fogamat műtötték, rezekálás volt.

Ha egyre jobban dagad, akkor én újra elmennék fogorvoshoz.

2016. márc. 1. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen....reggelre elválik, milyen irányba megy dolog. sajnos, nagyon megszenvedek a fogaimmal, pedig nagyon vigyázok rájuk. hiába, a genetikával nem mehetek szembe
2016. márc. 1. 19:07

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!