Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Fáj a fogfúrás? (többi lenn)

Fáj a fogfúrás? (többi lenn)

Figyelt kérdés
Sziasztok! Ma megyek fogorvoshoz, mert a múltkori általános vizsgálaton észre vették, hogy van egy lyukas fogam és jó lenne minél előbb betömni. Nem fáj, én észre sem vettem eddig. Szóval mennyire fáj a fúrás? Nagyon félek :S
2015. júl. 23. 11:58
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
Nekem 4 injekciót kellett adni, hogy ne érezzem a fúrást, annyira rossz volt az egyik fogam, semmit sem fogsz érezni.
2015. júl. 23. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a biztatást !!!!!!!!!!!! :)
2015. júl. 23. 14:53
 13/16 anonim ***** válasza:
érzéstelenitővel semennyire
2015. júl. 23. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
Egyébként tömésnél is adnak szurit szájpadlásba. Deee nincs vele semmi, a fúrás maga rosszabb.
2015. júl. 25. 03:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:

Nekem az összes rágófogam tömött de szájpadlásba tömés előtt sosem kaptam injekciót! Oda miért adhatnak?


Húzás előtt kaptam, de tényleg az sem vészes, doki szólt hogy kellemetlenebb lesz szerintem ugyanolyan...

2015. júl. 31. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

Szerintem a fúrás a legfájdalmasabb dolog. Amikor a fogamat húzták (persze 2 erzestelenitovel) az sem fajt annyira mint a fúrás


Mondjuk nekem nem adott erzestelenitot a furasnal

2022. jan. 11. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!