Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » A fogaim között rés van,...

A fogaim között rés van, lehet szabályos, szép mosolyom még?

Figyelt kérdés

Szóval az összes fogam között van szinte rés, és az elsők között is,és nagyon utálom. Mikor még gyerek voltam, sokszor mondtam a szüleimnek,de ők nem foglalkoztak vele,valszeg akkor még ingyen meg lehetett volna fogszabival csinálni. Na mindegy.

Most 27 vagyok, máig sem békültem ki vele, hogyan tudnám megcsináltatni? Drága lesz?


2010. márc. 3. 22:19
 1/4 anonim ***** válasza:
Fogszabival és nagyon drága, szerintem törődj bele, és örülj, hogy csak ennyi baj van a fogaddal:)
2010. márc. 3. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

szia:)

ma már annyi megoldás létezik erre:)pl. direkt héjjal is helyre lehet hozni:) ha egy neves fogorvost vagy fogászatot felkeresel tuti tudnak segíteni, csak jó helyre kell menni:)

háát..biztosan nem olcsó mulatság, de ha mindneáron szeretnél szebb fogakat megéri:)

bár szerintem is örülj neki, hogy egészségesek a fogaid:)

nekem 18 évesen elég gagyik a fogaim...sajnos...:(

sok sikert:)

2010. márc. 3. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Fogszabályzóval szerintem 1-1,5 év alatt meg lehet csinálni szépre. A készülék nekem 150 000 volt (én is 18 év felett voltam)+ havonta 2000 Ft a kontroll.
2010. márc. 4. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Sajnos nem tudom mennyi a fogszabályzó 18 év fölött, bár úgy tudom már sztk-ban is csinálnak, így pl nálunk 60-70 körül van a két év összesen... Maszekban biztos sokkal drágább illetve függ attól is milyet szeretnél. Ha amúgy szépen állnak a fogaid, csak a résekkel van baj, akkor szerintem 1,5 év sem kell neki, hogy helyre húzza, de ezt egy fogorvos megtudná mondani. Menj el párhoz és kérdezz rá, mik a lehetőségek, és mennyiért csinálná meg, aztán ha korrektnek találod valamelyiket, akkor hajrá!

Erről a "héjről" is hallottam már, bár ha minden fogad között rés van, akkor szinte biztos vagyok benne, hogy olcsóbb egy fogszabályzó, de kérdezz utána!

Végül is ez egy célnak is jó lehet... ha most úgy érzed nincs rá elég pénzed, és eddig bírtad, akkor 1-2 év ide vagy oda már úgysem számít, gyűjtsd össze rá a pénzt ha lehetőséged van rá. (Sok helyen részletre is lehet fizetni)

2010. márc. 6. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!