Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Közel 10 napja piszkosul fáj...

Közel 10 napja piszkosul fáj a fogam, mi tévő legyek? (többi lenn)

Figyelt kérdés

Sajnos a doki akihez évekig jártam most szabit vett ki egy ideig,így ő kilőve. Máshoz semmiképp se szeretnék menni,nagyon ragaszkodó személyiség vagyok.


Algoflex Fortet szedek már napok óta,nem tudom azt milyen mértékben lehet szedni,eddig közel 8 szemet szedtem be (lefekvés előtt,hogy elmúljon addigra is a fájdalom)

.

Esetleg valami itthoni,házi praktikát tudtok tanácsolni,míg vissza nem jön a doki ?



2015. febr. 14. 22:16
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:
Általában akikhez régen jártam,azoktól csak a lecseszést kaptam (az hogy mennyire volt megérdemelt,más sztorit),így ragadtam le ennél a mostani doktornál,akihez közel 5 éve járok.
2015. febr. 15. 00:33
 12/13 anonim ***** válasza:
0%
Hát, akkor jó szenvedést az elkövetkezendő hetekre. :) Egyébként ez, hogy idáig jutottál, igenis a te hibád. Egy fog nem egyik napról a másikra kezd ennyire elviselhetetlenül fájni, úgyhogy jogosan csesznek le az orvosok. És a saját orvosod sem fog megdicsérni, amiért "ügyesen" megvártad őt ezzel.
2015. febr. 15. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Irass fel Dalacint a háziorvosnál, az leviszi a guylladást míg el tudsz menni a fogorvoshoz, gondolom csak 1-2 hétig van szabin, addig hat a gyulladáscsökkentő és borogasd az arcod, nekem ez is segített egy éjszakát elviselni míg eljutottam az orvoshoz.
2015. febr. 15. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!