Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Közel 10 napja piszkosul fáj...

Közel 10 napja piszkosul fáj a fogam, mi tévő legyek? (többi lenn)

Figyelt kérdés

Sajnos a doki akihez évekig jártam most szabit vett ki egy ideig,így ő kilőve. Máshoz semmiképp se szeretnék menni,nagyon ragaszkodó személyiség vagyok.


Algoflex Fortet szedek már napok óta,nem tudom azt milyen mértékben lehet szedni,eddig közel 8 szemet szedtem be (lefekvés előtt,hogy elmúljon addigra is a fájdalom)

.

Esetleg valami itthoni,házi praktikát tudtok tanácsolni,míg vissza nem jön a doki ?



2015. febr. 14. 22:16
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
vagy elmész dokihoz, vagy szenvedsz...amúgy meg elmész félévente ellenőrzésre és nem lesz több ilyen eset
2015. febr. 14. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
0%
Legegyszerubb es leghatasosabb megoldas: Kerj meg valakit h vagjon jo alaposan teged pofan annyiszor amig ki nem esik a fogad.. :D ;)
2015. febr. 14. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Ha nem mész orvoshoz, semmit nem tudsz tenni azon kívül, hogy zabálod a fájdalomcsillapítót és a fogfájáshoz hasmenés és erős gyomorfájás is társulni fog pár nap múlva. Van az a fogfájás, amit már a Cataflam sem vesz ki. Úgyhogy ha jót akarsz, elmész valaki máshoz, hidd el, nem fogja zokon venni a saját dokid.
2015. febr. 14. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Vagy megvárod, amíg a nagy dózisú nonszteroidtól gyomorvérzésed lesz, és ledugják a gastroscópot a torkodon - addig sem a fogaddal foglalkozol.
2015. febr. 14. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
CATAFLAMOT vegyél be.(nekem is volt ilyen gondom)
2015. febr. 14. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
55%
nehogy Cataflámot ajánlj neki! Majd szedi marokszámra ahelyett, hogy orvoshoz menne és attól tényleg könnyen gyomorvérzést kaphat. Nem is szabad épp ezért hosszabb ideig szedni és napi 2-nél többt.
2015. febr. 14. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Egyetértek 6-ossal, megjegyzem, az Algoflex Forte sem savanyúcukor, napi 8 pont elég hozzá, hogy kicsináld a gyomrod.
2015. febr. 14. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Nem napi 8 ,hanem NAPONTA EGY DARAB 8 NAPON ÁT (este alvás elött)
2015. febr. 14. 23:54
 9/13 A kérdező kommentje:
Esetleg valami itthoni,házi praktikát tudtok tanácsolni a gyógyszeren kívül még pár napig?
2015. febr. 14. 23:54
 10/13 anonim ***** válasza:
Ezen nem segít semmi. Fogbélgyulladásod van, ez nem javul magától, a fájdalomcsillapító pedig tüneti kezelés, nem gyógymód. A fájdalomcsillapítók, amikkel te módszeresen tömöd magad, arra valók, hogy addig se kínlódj nagyon, mire a LEGRÖVIDEBB időn belül eljutsz orvoshoz, aki ténylegesen kezel! Az, hogy a saját orvosod szabin van, nem érv. Most hétvége van, ügyeleten csak húznak, hétfőn az első dolgod legyen jelentkezni egy fogorvosnál, ha nem vagy teljesen elmeroggyant. Sose értettem, hogy az emberek miért halogatják a fogorvost, amikor szenvednek napokig-hetekig, mikor az kb fél óra alatt megszabadít a fájdalomtól...
2015. febr. 15. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!