Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Gyökérkezelés után fáj még a...

Gyökérkezelés után fáj még a fogam. Mi tévő legyek?

Figyelt kérdés

Sziasztok tegnap voltam dokinál és mondtam neki felső 2-es fogam fáj nagyon ha rá harapok. Azt mondta jó semmi gond gyökérkezeli mert elégé rosszul festet.(Mert ugye bár be is gyulladt.)

Estére elmúlt az injekció hatása de ugyan úgy fáj a fogam ha rá harapnék.Sőt a mellete lévő is kezd érzékeny lenni harapásra.

Mitévő legyek?


2014. okt. 23. 13:54
 1/4 A kérdező kommentje:
Jah és nyitva hagyta nem tömte be.
2014. okt. 23. 13:55
 2/4 anonim ***** válasza:
Van hogy marad benne ideg, amit tesz bele anyag az egy pár nap alatt elöli. Ha peched van akkor van még egy gyökércsatorna amit nem vett észre, esetleg a fog alatt valami gyulladás. Röntgent gondolom csinált, arra nem mondott semmit?
2014. okt. 23. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 tetro ***** válasza:

13.55

azért hagyta nyitva mert még folytatja a kezelést. ezt nem mondta el? szerintem nagyon ne harapj rá vele, ha nyitva van a gyökércsatorna...

2014. okt. 23. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Szívogasd a fogad, hogy kijöjjön a váladék, azért hagyta nyitva, de ha nagyon erős a fájdalom, olyan cikázó, agybahatoló, szinte kibírhatatlan, akkor menj vissza az orvoshoz.

Gyógyszert nem írt fel a gyulladásra? Jó lenne Dalacint szedned 1 hétig.

2014. okt. 23. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!