Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Pénteken voltam fogorvosnál...

Őkrős Beatrix kérdése:

Pénteken voltam fogorvosnál kihuzták de még azota sem fort össze de viszont belement a kaja mivel szegyem ki? Egyántalan bele lehett nyúlni?

Figyelt kérdés
2014. dec. 14. 08:46
 1/6 anonim ***** válasza:
Ha bele ment a kaja akkor nem is fog össze forrni...alaposan moss kezet és szed ki fogpiszkálóval....utána kis pálinkával öblögesd meg az össze húzza!
2014. dec. 14. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Avérdugó megakadályozza, hogy belemenjen a sebbe étel, kiesett a vérdugó? Szerintem ne piszkálj bele a sebbe, mert elfertőzheted. Egy óvatos öblítéssel megoldhatod.
2014. dec. 14. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Probáltam öblögetni de nem jött ki viszont nem merek belepiszkálni mert sztm is elfertözödik :( de nem jön kih :/
2014. dec. 14. 11:16
 4/6 anonim ***** válasza:

Ne piszkálj bele semmiképpen! Első napokban öblögetni sem szabad, utána viszont jól meglehet sikálni fogkefével, a sörtéi megpiszkálják, így kijön. Öblögetni is lehet utána már, pl. használhatsz szájvizet, hogyha benn is marad, nehogy elfertőződjön. Nem lesz baj amúgy ebből, csak a tejtermékeket kerüld. Előbb-utóbb kijön.

1 hónapja műtöttek bölcsességfoggal, lazán varrtak össze, így tátong a helye, mindennapos problémám az, ami most neked. A szájsebészem javasolta, hogy ugyan lassabban fog összehúzódni a seb, de nyugodtan meg lehet sikálni fogkefével a tisztán tartás miatt.

2014. dec. 14. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszi ezzel sokat segitettél :) de visszont ez a 4 nap szvl akkor fogkefével rásegithetek már?
2014. dec. 14. 14:16
 6/6 anonim ***** válasza:
Nekem azt mondta a fogorvos, hogy már másnaptól mossam finoman puha fogkefével.
2014. dec. 15. 05:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!