Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » SEGÍTSÉG! A nyelvem alsó...

SEGÍTSÉG! A nyelvem alsó részén, ott ahol olyan eres, ilyen húsdarab foszlányok vannak! Mi lehet az oka?

Figyelt kérdés

Olyan furcsa a nyelvem alulról, olyan mintha kis hólyagok nőnének, és aztán azok tovább hosszabbodnak és szinte ilyen kis húsdarabkák lógnak róla... Nem tudom mitől van, most vettem észre. Kicsit narancssárgás színű.

Kérem valaki segítsen!!

15L



#nyelv #hólyag #nyelv betegségei
2014. okt. 22. 18:15
 1/4 anonim ***** válasza:
Az ízlelőszemölcsökre gondolsz ?
2014. okt. 22. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Nem.

Olyan mintha alulról a nyelvemről nőne egy foszlány. Eddig nem volt ilyen

2014. okt. 22. 18:39
 3/4 anonim ***** válasza:

Ööö... A kis hólyagokról lógnak még további húsdarabkák? Vagy alapból a nyelved aljából?

Olyanok mint a nyelv felső felén lévő ízlelőbimbók, csak kicsit nagyobbak? És pár darab?

Mert akkor ez teljesen normális dolog,c sak eddig nem vetted észre őket.

Ha meg nem iylenek, akkor nem tudsz képet feltölteni róla?

2014. okt. 22. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Képen nem látszódik :(

Most hogy jobban megnéztem, nem is hólyag hanem mintha egy ér húzódna végig és az ilyen kidudorodott és mintha felszakadt volna olyan kb

Jaj ezt iszonyú nehéz megfogalmazni

2014. okt. 22. 19:34

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!