Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Fogszabályzó! Segítség! (? )

Fogszabályzó! Segítség! (? )

Figyelt kérdés
12 éves vagyok.Fogszabályzó kellene.Nézem a fogászati rendelők árlistáját,de mindenhol 100.000+ ft.Olvasgattam itt GyK-n és egy csomóan azt írták,hogy nekik 50.000 alatt simán meg volt.Tudnátok linkelni,vagy mondani olyan budapesti rendelőket,ahol olcsóbban meg van a fogszabályzó?Köszönöm.

2014. aug. 3. 16:55
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
18 alatt kapsz támogatást, így egy átlagos fogszabályzó 50000 alatt kijön:) persze ne magánrendelésre menjél :D
2014. aug. 3. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
De,ha úgy olcsóbb,akkor ki menne magánrendelésre?:D
2014. aug. 3. 17:05
 3/13 anonim ***** válasza:

Ezen ne parázz, sokan mennek magánhoz, akik például nem hagyományos fogszabályozót szeretnének. Ezt úgy értem, hogy nem fémszínűt, hanem teljesen átlátszót, ami esztétikus ugyan, de sok baj van vele.

Meg aztán sok felnőtt is akar fogat szabályoztatni. Vagy azért, mert felnőttkorára lett ilyen problémája vagy mert egyszerűen csak most kezdett törődni a fogaival vagy kiskorában semennyi pénze nem volt rá a családjának. De te fiatal vagy, remélhetőleg nincs ilyen gondod, menj bátran az OEP által finanszírozott fogszabályozási szakrendelésre, ahol neked is simán meglesz 50 alatt, bár az én tapasztalatom az, hogy ennél jóval olcsóbban is.


:)

2014. aug. 3. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
És ti,hol csináltattátok?:)
2014. aug. 3. 17:57
 5/13 anonim ***** válasza:
TB-re olyat kapsz, amilyet, de esztétikus 180 ezer ft. volt fentre.
2014. aug. 3. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Hogy érted,hogy olyat kapok amilyet?Sima,fémeset szeretnék.És így,hogy 18 éven aluli vagyok mennyi kedvezményt kapok rá?Mert úgy tudom,hogy így támogatja a TB.
2014. aug. 3. 19:33
 7/13 anonim ***** válasza:
Nekem két éve van meg a felső fogszabályzóm (rendes beragasztott), ugye 18 év alatt támogatott szóval mi kb 25 ezret fizettünk érte.
2014. aug. 4. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Oh,köszönöm.
2014. aug. 5. 14:21
 9/13 anonim válasza:
Jó annak aki 50 ezer alatt megúszta, nekem 90ezer volt,es TB-s támogatással (felül, alsó is lesz hamarosan de előre kellett kifizetni) sima fém, eredetileg mindenkinek femet adnak de lehet kerni külön hogy mondjuk átlátszo legyen
2014. aug. 8. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm,tudom.
2014. aug. 8. 23:00
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!