Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Rettenetes fogfájás? Segítség!

Rettenetes fogfájás? Segítség!

Figyelt kérdés
nagyon nagyon fáj a fogam már vettem be 2 fájdalomcsillapítót,de nem múlik.holnap délutánig így meg fogok őrűlni.segítsetek mit tegyek?
2014. szept. 8. 00:09
 1/8 anonim ***** válasza:
2014. szept. 8. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Tömött fog?

Merre laksz az országban, van ügyelet?

2014. szept. 8. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
igen tömött,fehér töméssel ami az egyik sarokban picit kihullott.ügyeletre nem mennék mert ott tuti húzzák ha menthető ha nem.holnap délután van fogászat addig ki kéne húznom valahogy úgy hogy pár órát aludjak is
2014. szept. 8. 00:24
 4/8 anonim ***** válasza:
nem biztos, hogy kihúzzák. Menj el, ne kínlódj. Ha mégis ki akarnák húzni, ne engedd, állj fel a székből. és menj haza.
2014. szept. 8. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
aa ebből a feláltam a székből és elhúztam dologból megéltem,szintén ügyelet.közbe megnéztem hogy hol van amúgy de a ''szomszéd'' városban van csak fogászati ügyelet,kocsi viszont nincs(ha rosszabbra fordul a helyzet mindenképp elmentem volna)
2014. szept. 8. 00:39
 6/8 anonim ***** válasza:

Mi a valószínűsíthető ok? Alászuvasodott és gyökérkezelni kell majd?

Vagy a gyökér csúcsán van ciszta?

Mi a tipped?


Az első verziónál a Donalgin a megfelelő orvosság.

2014. szept. 8. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

4-féle fájdalomcsillapító-család van.

Ha félórán át nem használ valami, akkor próbálhatod a másik fajtát.

Aspirin

Kataflam

Algoflex

...

2014. szept. 8. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
szerintem alászuvasodott.majd holnap kiderül rtg nélkül ugysem áll neki a dolognak az orvos
2014. szept. 8. 02:16

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!