Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Ma megyek fogorvoshoz! Segítsé...

Ma megyek fogorvoshoz! Segítség! Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Ma megyek fogorvoshoz, es nagyon felek. Nem is a fajdalomtol, mert azt jol birom, hanem attol, hogy nehogy hanyjak. Nagyom erzekeny a szam, szoval mar attol is majd nem hanyok hogy ha fogatmosok. Hala isten nincs annyira hatul a lyukasfogam, de akkor is..mit tegyek? Ha mem megyek ma csak 1 honap mulva tud fogadni....a tobbi fogorvos meg 3het mulva..az se jobb...Es tudom, higy ha nem most megyek,akkor nagyobb lesz a lyuk, az meg mar faj is..Most kicsi a lyuk es nem is faj. Mit tegyek? Regen nem volt ilyen gondom..Mar huztak ki a fogam.. Szerintem az is baj, hogy felhergelem magam. Hogy tereljem el a figyelmemet??? SEGITSEEEGGGG!!!! (15)
2014. aug. 21. 10:51
 1/3 anonim ***** válasza:
Ki kéne derítened, hogy mitől eredhet ez az érzékenységed (hányinger). Biztos nem véletlenül van. Ezeket a problémákat orvosolni kell, mert a későbbiekben is gondot jelenthet (nem csak fogászatnál). És mindenképp ma menj, minél hamarabb túl leszel rajta annál jobb, ne hergeld magad. Egyébként jelezd az orvosnak is, hogy van ilyen gondod (érzékenység) lehet, hogy ő is tudna valami tanácsot adni. Na meg persze megnyugtat! :)
2014. aug. 21. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nekem is ez van, a fogorvosok már jó pár ilyen esettel találkoztak. Jó doki kell, nekem múltkor leghátsó fogat húztak, mégse öklendeztem, pedig szoktam.
2014. aug. 21. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Szerintem az egesz a gyomorsav tultenges miatt van. Nekem ez stressz hatasara jon ki, szoval barmit ehetek nincs bajom, ha csak nem hergelem fel magam. Most is ez van...Ah, en nagyon felek.

Utolso: hogy nem oklendeztel? Mit csinaltal te vagy a doki?

Amugy szerintem majd szolok neki.

Koszonom a valaszokat, mind a kettotoknek!!

2014. aug. 21. 11:23

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!