Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Szerintetek korrekt ha nem...

Szerintetek korrekt ha nem megyek egy ideig fogorvoshoz?

Figyelt kérdés
Kihúzta a tejfogamat, kifizettem az árát, kész. De ő hívna még mert ott egy lyukas fog, amott még egy, stb stb. Konkrétan nincs megbeszélve semmi, felesleges erre költeni több tízezreket szerintem. Korrekt ha nem megyek többet?
2014. aug. 19. 12:27
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Te döntésed,hogy mész vagy sem,vagy kihez mész, de azért ha van rossz fogad azt nem árt megcsináltatni.
2014. aug. 19. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
De semmi baja nincs a fogaimnak, szerintem csak szerinte rossz a fog. Amit kellett nagyon azt megcsinálta, nem érzem hogy meg kellene csináltatni, szerintem viszonylag jó állapotban vannak.
2014. aug. 19. 12:35
 3/16 anonim ***** válasza:
100%
A fogorvos nem fog megsértődni, de neked lesz rossz ha nem csináltatod meg őket (hacsak nem tejfogak, akkor van rá esély hogy megúszod). A fogak NEM gyógyulnak maguktól, sajnos. TB-re is meg lehet csináltatni, akkor még pénzbe se kerül, de ha később meg kihúzzák és pótolni kell az többe lesz mint most egy tömés.
2014. aug. 19. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%
Hát ha a fogorvos azt mondja, hogy rossz a fogad, akkor hidd el neki, nem szórakozásból mondja.
2014. aug. 19. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 Imola Ágnes ***** válasza:
100%
Tejfog vagy végleges fog amiről beszélünk? Mert egy végleges fogat igenis jó megcsináltatni, még kezdetlegi stádiumban...
2014. aug. 19. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
Szerintem végleges fog, de nincsenek rossz állapotban, megnéztem. Nem is nagyon látok lyukat benne, sztem tök felesleges tömetni. Csak 20-30 ezer forint pénzkidobás lenne.
2014. aug. 19. 12:41
 7/16 anonim ***** válasza:
Igen, gondolod ezt te, de később aztán ki tudja tényleg mi lesz a fogaiddal. Esetleg még a helyedben elmennék egy másik fogorvosnak megmutatni, hogy ő mit gondol a fogaidról.
2014. aug. 19. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 Imola Ágnes ***** válasza:
100%
Nah, nézd csak meg h az ami most 20-30 ezer...mennyibe fog fájni neked 5 év mulva...kb a tízszerese, minimum, + akkor már korona vagy hasonló kell...
2014. aug. 19. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
De miért romolna el, ha mosom naponta többször, ügyelek rá, stb?
2014. aug. 19. 12:48
 10/16 anonim ***** válasza:
100%
Attól még, hogy valaki mossa rendesen a fogát, elromolhat!!!
2014. aug. 19. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!