Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Szerintetek korrekt ha nem...

Szerintetek korrekt ha nem megyek egy ideig fogorvoshoz?

Figyelt kérdés
Kihúzta a tejfogamat, kifizettem az árát, kész. De ő hívna még mert ott egy lyukas fog, amott még egy, stb stb. Konkrétan nincs megbeszélve semmi, felesleges erre költeni több tízezreket szerintem. Korrekt ha nem megyek többet?
2014. aug. 19. 12:27
1 2
 11/16 Imola Ágnes ***** válasza:
100%
Ez nem csak fogmosástól függ... ott az értend, és ami nagyon meghatározza a dolgokat...a genetikai hajlam..és ha már most kezd romlani, akkor a jövőben se várj jót....
2014. aug. 19. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
100%
Én is mosom rendesen használok fogköztisztítót, cseppeket,szájvizet mégis nagyon romlanak, gyakran járok fogorvoshoz!
2014. aug. 19. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
100%
Menj a körzetihez, akkor ingyen van
2014. aug. 19. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
Egyrészről tessék elmenni körzeti fogorvoshoz, az ingyen van. Másrészről ki vagy te, hogy otthon csak úgy megállapítod, hogy nincsen semmi bajod? A fogorvosok sem véletlenül tanulnak 5+2-3 évet, de azért te biztos jobban tudod. Harmadrészről, mosod mosod igen, de valószínűleg (ahogy a laikus emberek 99 %-a is), rossz technikával teszed azt. Különben vannak olyan helyek, ahol ha belegebedsz sem fogsz rendes munkát végezni, pl barázdákban az őrlőiden, fogak között kontakt pontokon... De te döntésed, nem a fogorvos érdeke, hogy ép fogaid legyenek, hanem a tiéd.
2014. aug. 19. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:

Haha, én is ezt gondoltam. :D Ugyan mi baja lehet, mosom... A f*s*t, van vagy 10 lyukas fogam, és nincs egy órája, hogy kihúztak egyet a szájsebészeten, csonthártyagyulladás volt rajta.

Nekünk totál mindegy, hogy te, egy idegen, mit csinálsz a fogaiddal, de nagyon meg fogod még ezt szívni.

2014. aug. 21. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Szerintem meg sokkal jobb minél előbb a kisebb lyukat kezelni, mint később nagyobb tömés/onlay/korona/húzás!
2014. szept. 3. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!