Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » 2014. 04.28-án hétfőn fogorvos...

Lucilla22 kérdése:

2014. 04.28-án hétfőn fogorvoshoz megyek és egy nem mozgó tejfogamat fogják kihúzni 2 injekcióval! Szerintetek mennyire fog fájni?

Figyelt kérdés
2014. ápr. 25. 14:10
 1/8 anonim ***** válasza:
Tejfogat miért húzzák ki?
2014. ápr. 25. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Az inkjekcióval nem fog "fájni", d emég úgy is átkozottul pocsék érzés lesz.


Engem is vittek volna fogszabályzásra, de mikor ehhez a kérdéshez jutottunk egyszerűen nem nyitottam ki a számat, és megfenyegettem hogy leharapom az ujját ha erőszakoskodik.

Inkább legyen több fogam, mint minimálisan szebben elrendezett.

2014. ápr. 25. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Mielőtt injekciót ad, bespricceli L. érzéstelenítővel, tehát a szurit elvileg nem is érzed - bár én mindig éreztem, hogy nyomul be az anyag az ínyembe, de ez nem fáj, csak kellemetlen. Vártok 10 percet, elzsibbad a szád, orrod, és secperc alatt kint is lesz a tejfog. Azért szerelkezz fel fájdalomcsillapítóval, mert ha kimegy az inj. hatása, fájhat a helye. De nem feltétlenül.
2014. ápr. 25. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Mi a csudának egy tejfog kihúzásához 2 injekció, nekem egy nagy rágófoghoz is elég volt egy, még így is zsibbadtam utána 5 órát. Tejfog kihúzása nem nagy kunszt, nincs gyökere, könnyen kijön.
2014. ápr. 25. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
pont ez a gond, hogy csináltak egy röntgent és azon látták hogy ez a tejfogam alatt sokkal kisebb és vékonyabb fog van ezért mire ez a tejfog elkezdene mozogni addigra elcsúsznak a fogaim....
2014. ápr. 25. 20:16
 6/8 A kérdező kommentje:
de leginkább az injekciótól félek
2014. ápr. 25. 20:16
 7/8 anonim válasza:
Nem fog fajni nyugi,az injekcional is csak egy kis szunyogcsipest fogsz erezni vagy meg azt se :-) ha jo a doki es ugyes akkor nem erzel majd szinte semmit. Epp ma voltam huzatni a fogam,be voltam tojva mivel az elso huzas volt,de mosolyogva jottem ki a dokitol :-) Kitartas,gyorsan tul leszel rajta :-)
2014. ápr. 25. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
oké köszi:)))
2014. ápr. 26. 13:55

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!