Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Valakinek csináltak már ilyet?

Valakinek csináltak már ilyet?

Figyelt kérdés
Ma voltam fogszabályzáson és jövőhét szerdán rakják fel az alsó fogszabályzóm de ma kihuzták alul a metsző fogam elöl középen.Teljesen kikészültem még sirtam is.
2010. jan. 15. 15:46
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
4 kisőrlőfogamat húzták ki a fogszabályzó miatt anno (persze az összes maradandó volt), szerintem a tiéd nem egy olyan nagy tragédia. Abba gondolj csak bele, milyen szép mosolyod lesz majd ha leveszik, bizony az én fogaimat is dícsérték már, hogy milyen szép egyenesek és fehérek :))
2010. jan. 15. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
télleg?:O de mért kellet olyan sokat?amugy köszii:)
2010. jan. 15. 15:52
 3/12 anonim ***** válasza:

első vagyok

Bizony, szép sorban kihúzták mind a 4et, igazából nem fáj, bár az egyiket elég nehezen rángatta ki a doki =/ Amúgy azért kellett kihúzni, mert nem volt elég hely a fogaimnak, kicsi a szám no :D elég széles így meg kellett tőlük válnom. Sajnos a bölcsességfogaimra is ez vár majd, de hidd el nekem, tök jó úgy mosolyogni, hogy teljesen egyenesek a fogaid, eléggé illúzóromboló tud lenni egy ö9sszekuszált fogsor :D És 1 fog nem nagy ár ezért :)

2010. jan. 15. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
nekem is kiakarták húzni, de én nem engedtem.. egészséges fogat kihúzni? ez nagy baromság... (2-t akartak kihúzni)
2010. jan. 15. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
16.18.: az a butaqság, amit te írsz. A fogai az embernek leginkább azért tolódnak össze, mert nincs elég helyük és egymásra nőnek. Érdekes nekem egyáltalán nem huányzik az a 4, nincs semmi rés a helyén, egyszerűen van egy teljesen egyenes fogsorom...
2010. jan. 15. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
tőlem nem is kérdezte, elég bunkó orvos.. de nekem se ez az első már kihúzott felül ketőtt de azt oldalt és neked már összeismentek vagy menniy idő után lessz jobb? nem sirtál vagy valami?hogy élted meg?
2010. jan. 15. 16:27
 7/12 anonim ***** válasza:

még mindig az első vagyok

Nem, nem sírtam, mert nem fájt, szóval minek sírtam volna :D Jó, utána kellemetlen vt pár napig enni, de nem vészes. Amúgy ha jól emlékszem, 7 évvel ezelőtt tették fel a fogszabályzómat és úgy kb 1,5 év alatt rendbe is jött, egyenes nincs közte rés, nem látszik az sem, hogy 4 foggal kevesebb van :D Plusz még 1 évvel ezelőtt fehéríttetve is volt, szóval most nagyon szép :)

2010. jan. 15. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
dejó:) remélem nekem is ilyen lessz, de én se azért sírtam mert annyira fáj hanem hogy h nézek ki 14 évesen lány létemre. nagyon zavar:S
2010. jan. 15. 16:37
 9/12 anonim ***** válasza:
Hidd el drága, megéri, aki meg emiatt csúfol, arra tegyél magasról. A szépségért szenvedni kell tudod ;) De meglátod viszonylag hamar összehúzza a fogaidat a fogszabályzó, csak az elején lesz kellemetlen enni, de az még odébb van :)
2010. jan. 15. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Hát, nekem is ki akarta, de én nem engedtem azt, hogy metszőt húzzon.

Elmentem egy másik dokihoz, az a 4-esem húzta ki. Ő azt mondta, hogy bár sokszor egyszerűbb lenne ha metszőt húznának, de ezt nemigen szokták, mert elöl csak látszik, hogy 4 helyett 3 metszőfoga van az embernek.


Nem tűnt fel amikor elkezdte az ínyt tologatni róla, hogy elöl matat? Miért nem szóltál, hogy mit csinál?

Minden esetre már visszatenni nem lehet azt a fogat, próbálj megbízni a dokidban, biztos szép lesz így is a végeredmény.

2010. jan. 19. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!