Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Porfújás a fogakra valakinek...

Porfújás a fogakra valakinek csinálták már vagy hallottattok róla?

Figyelt kérdés
Fogorvosi kezelés végén járok már csak a fogkő levétel van. A Doki ajánlotta a porfúvást de annyi mindent még nem hallottam róla csak olvastam. Valakinek esetleg tapasztalat?
2011. jún. 29. 20:09
 1/6 anonim ***** válasza:

Nekem homokfúvás néven csinálták ezt a kezelést.


Azt mondta a doki, hogy kíméletesebben szedi le a fogkövet a hagyományos leszedésnél. Ezenkívül a legkisebb helyekre is bejut vele a doki.

Nem vészes, ki lehet bírni.


Megkérdezhetem, hogy neked mennyiért csinálja a doki?

2011. jún. 29. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

persze! nekem 8.000ft fent és 8.000ft lent

azt mondta hogy fehéríti is kicsit a fogakat illetve valami ízekről beszélt csak nem értettem akkor...

Nem is értem ha ezt a fogkő leszedés utána csinálná mit akar még leszedni....

Szerinted érdemes megcsináltatni? Megéri azt a 16.000ftot?

2011. jún. 29. 20:19
 3/6 anonim ***** válasza:

Azt a... nekem 6000-ért csinálták. Mondjuk nem sok fogkövem volt. ( bár nem hinném, hogy ez befolyásolja)

Lehet, hogy a nagyját leszedi normál fogkőleszedéssel és utána nyomja ezzel? Csak ezt tudom elképzelni.

Előtte én is olvastam, hogy van ahol ízesítik a lötyit, amivel csinálják. Nekem semmi íze nem volt, vagy csak én nem éreztem :) Ez a gép a vizet magas nyomással porlasztja, meg valami anyagot is kever hozzá és ezzel tisztít.

2011. jún. 29. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Jobban megnézve a neten, szerintem elég átlagár a 16000. :(


Bár a sima leszedés is annyi, szóval szerintem megéri. Sokkal aprólékosabban tisztít.

2011. jún. 29. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Hát a simát nekem megcsinálja ingyen mivel már rengeteg pénzt otthagytam ezt a porosat pedig választhatom ha akarom... igazából 20 éves vagyok fogkövem nincs sok szóval még nemtudom mi legyen... :) még hétfőig megálmodom:)))
2011. jún. 29. 21:46
 6/6 anonim ***** válasza:

Szia!


Persze,ez nagyon jó,a legmodernebb rendelőkbe már ez is a dentálhigániás kezelés részévé vált.

Nem fájdalmas,abszolút kockázatmentes,és valóban nagyon jól tiszít.Ha teheted mindenképpen kérd!

2011. jún. 29. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!