Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Van valaki, akinek a terhesség...

Van valaki, akinek a terhesség alatt gyökérkezelést csináltak?

Figyelt kérdés
Úgy tudom, ez nem teljesen megoldható a röngten kiiktatása miatt. Tapasztalatok? Úgy érzem, az egyik fogam bedurrant és ez lesz a vége... Ja, és fájdalomcsillapításra mit ajánlotok? 34 hetes kismama.
2011. aug. 19. 15:44
 1/5 anonim ***** válasza:
Igen,nem volt röntgen,se fájdalom csillapitás/érzéstelenités. Közben már a csillagokat láttam.INkább huzattam volna ki akkor,később sajnos az lett a sorsa,de akkor nem kellett volna annyit szenvednem.
2011. aug. 19. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
A fogröntgennek van a legalacsonyabb dózisú sugárzása, és ha ólomköpenyt is kapsz, nem fog ártani a babának. Többet árt neki a fájdalom, amit érzel, ill. ha gyulladt góc alakul ki a fogadnál. Algopyrin, Quarelin, Demalgon használható addig, míg el nem jutsz dokihoz.
2011. aug. 19. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ja, és Ultracain injekciót minden további nélkül lehet adni kezelés közben.
2011. aug. 19. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigi válaszokat. Most időnként Panadolt veszek be, úgy tudom, azt lehet. A doki hétfő délután vár, de szerintem még ma felhívom :) A vicc az egészben, hogy alul csináltatom a fogam, az nem fáj (most csiszolt le kettőt is), felül meg, ahol elméletileg jók a fogaim, ott meg nagyon fáj. Ínygyulladásom is van :S Most összejött! :)
2011. aug. 20. 07:44
 5/5 anonim ***** válasza:
Igen, Panadolt is lehet. Remélem, rendben lesz minden, szurkolok! :)
2011. aug. 20. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!