Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Volt valakinek fogászati...

Volt valakinek fogászati kezelése altatásban? Milyen volt?

Figyelt kérdés

Ha valakinek van tapasztalata ezzel kapcsolatban, leírná nekem?

Hogyan zajlott az egész és milyen volt?


2013. nov. 19. 11:17
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

Szia .Nekem volt júliusban és szuper dolog ,bármikor bevállalnám újra ha szükség .:-) A fogászati altatást megelőzően is vannak vizsgálatok ,tüdőszűrő ,ekg ,teljes vérkép . Megvolt az adott nap ,nekem délután 4-re kellett bemennem a fogorvosi rendelőbe .Már délelőtt 10 -től nem lehetett sem inni sem enni . Bementem ,már ott volt az anesztes orvos ,ő kikérdezett korábbi betegségek stb ... alá kellett írnom egy papírt az altatással kapcsolatban . Kaptam egy szem nyugtatót is ,a kézfejbe betették a branült .17:00 -kor beültem a fogorvosi székbe (saját ruhába) rámrakták azokat a tappancsokat ,vérnyomásmérőt ... mindent ugyanúgy mint egy műtétnél .A kézfejemben lévő branülhöz hozzákapcsolták az infúziót ...elindult az altató ,pár másodperc múlva úgy elaludtam ,hogy észre sem vettem .Az a következő élmény ,hogy ébresztgetnek . Át kellett mennem a szomszédos szobába ,ahol egy kanapé volt és ott pihentem egy órát ,utána haza lehetett menni ...

Egyébként az altatás során orron keresztül intubálnak (elalvás után vezetik le a csövet),lélegeztetnek . Teljesen jó dolog az altatásos fogászat ,én csak javasolni tudom :-) .

2013. nov. 19. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:

Szia!

Köszönöm a válaszod :)

Én is hamarosan megyek,és iszonyúan félek!

2013. nov. 19. 12:07
 3/13 anonim ***** válasza:
Nincs mitől félned hidd el ;-) !!!! Király !!! Sokkal jobb így ,tök jó felébredni és hazamenni ,hogy túl vagy mindenen és semmi fájdalmat nem éltél meg ! Hol csináltatod ?
2013. nov. 19. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Budapesten, az Imperial Dental-ban.
2013. nov. 19. 12:28
 5/13 anonim ***** válasza:
Őket nem ismerem . Mennyi az altatás ,ha megkérdezhetem ? Valamint miket fognak csinálni ? :-)
2013. nov. 19. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Én itt csináltattam : [link]
2013. nov. 19. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:

Az altatás árát még pontosan nem tudom, az majd attól függ hogy mennyi ideig tart a kezelés.

Egyébként 4 foggyökeret húznak, 1 bölcsességfogat, fogkőleszedés, és tömések.

Neked mennyibe került?

Az a baj, hogy egyik nap megyek konzultációra, és másnap már csinálják is... anyagilag fel se nagyon tudok készülni, ráadásul váratlanul jött az egész, főleg így karácsony előtt.

Szerinted kb. mennyire számítsak?

2013. nov. 19. 12:40
 8/13 anonim ***** válasza:

Sajnos fel kell kötnöd a gatyódat :S ! Ahol én csináltattam csak az altatás 70000.- (de én kuponos akcióval csináltattam ,így az altatás 40000.- volt )Szóval 40000.-ről indultunk ... ehhez tevődtek hozzá a szükséges beavatkozások árai .Nekem volt egy felső bölcsességfog húzás ,egy alsó bölcsességfog eltávolítás műtétileg feltárásban ,és 5 tömés .

Az altatásos kupon magába foglalta a panorámaröntgent és a teljes szájhigiénés kezelést ,amit még az altatásos beavatkozás alatt végeztek el (még korábban ).Szóval én 200000.- otthagytam :/ !

2013. nov. 19. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
* Rosszul írtam ,a teljes szájhigiénés kezelést nem altatással egyidejűleg,hanem még korábban csinálták meg . Egyébként egy bő 1,5 órát voltam altatva.
2013. nov. 19. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:

Én is úgy számoltam, hogy kb. 200-at hagyok ott.

Csak annál több ne legyen...szerinted hogy csináljam?

Ha megyek a konzultációra, ugye majd megnéz a doki, készít árajánlatot, és ha sok, akkor mit mondjak?

Ne égessem be magam, és fizessem ki, vagy mondjam neki hogy faragjuk le 200-ra?

És egyébként előre kell fizetni, vagy a legvégén?

2013. nov. 19. 12:54
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!