Kezdőoldal » Egészség » Alternatív gyógyítás » Altatásban gyomor és végbél...

Altatásban gyomor és végbél tükrözése? Nekem meg volt. Ha valakinek kell cím, írjon.

Figyelt kérdés
2010. máj. 9. 15:39
 1/3 anonim ***** válasza:
65%

hogy tudtad elérni? Fizettél? Magánklinika?

Mindig azon gondolkoztam, hogy miért nem altatásban csinálják ezt az emberkínzást, volt aki azt a választ adta hogy azért, mert alvó ember nem tudja lenyelni a csövet.

2010. máj. 10. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Hát nem állami korházban csinálták abban biztos lehetsz.Hanem jártam egy gasztroenterologushoz(lehet nem jól irtam)magánrendelésre,és ott csináltattam meg.Busás ára van,aki megteheti annak ajánlom.50.000ezer a gyomor tükrözés,60.000e a vastagbél...én úgy voltam vele ha már elaltat akkor essünk túl mindkettőn(igy viszont 100.000 volt).Lehet bóditásban is kérni,de szerintem az ugyan olyan mintha magadnál lennél.Ja és ami lényeg,hogy nem olyan altatószert kapsz amit a korházban,hanem növényi eredetű szert,tehát nem káros az egészségre.Semmim nem fájt utána,nekem ez volt az első azt hittem fájni fog a popsim,meg a gyomrom,de semmi.És olyan jót aludtam:-)....Egyébként megnézheted itt:professional orvosi kft...ird a google-be.
2010. máj. 10. 13:58
 3/3 anonim válasza:
Nagyon köszönöm a címet .Az anyám a kínok kínját élte át halála előtt ezzel a hagyományos módszerrel .Az altatás biztos jobb lett volna .
2010. máj. 29. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!