Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Miért kezdett el fájni a...

Miért kezdett el fájni a tömött fogam?

Figyelt kérdés
van két fogam alsó-felső szomszédok, mindkettő tömve van. már évek óta. valamiért tegnap este az alsó elkezdett fájni, alig tudtam aludni tőle, ma reggel felkeltem, de most meg a fölső fáj, folyamatosan sajog. lehet időjárás miatt? semmi olyat nem ettem ami kemény lenen stb, direkt figyelek az ilyenre, mert a doki mondta, hogy óvatosan..
2013. okt. 6. 10:45
 1/2 anonim ***** válasza:

Szia!


Nekem is vannak tömött fogaim, és időközönként nagyon tudnak fájni, van h 2-3 napig is, aztán egyszer csak elmúlik... egyszer pedig volt h a már kinőtt bölcsességfogaim kezdtek el hasogatni, 1-2 napig fájt, majd elmúlt, azóta sem volt baja. Gondolkodtam én is h mitől lehet ez, de fogalmam sincs, mindig úgyvoltam hha legalább 1 hétig fáj, akkor fogorvos, de sose tartott addig.

2013. okt. 6. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy megfázott.
2013. okt. 6. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!