Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » 23 évesen 6 db tömött fog az sok?

23 évesen 6 db tömött fog az sok?

Figyelt kérdés
És a tömött fogak kb meddig "bírják"?
2013. szept. 2. 09:27
 1/2 anonim ***** válasza:
Ahhoz képest sok, hogy nekem akkor 1 sem volt. Viszont 27 éves koromtól egymás után romlottak a fogaim, és sajna már húzni is kellett. Hál'Istennek a leghátsó alsót. Egyébként azt mondják, az amalgám (tudom károsabb)sokkal tartósabb, megbízhatóbb. Van ismerősöm , akinek a fehér tömés átlagban évente kiesik, de nekem is esett már ki, és a fehér tömésem mellett van friss luk is a fogamon.
2013. szept. 2. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Sok, de ezen kár pörögni, úgyse lehet visszacsinálni. Lényeg, hogy meg legyen csináltatva.


Nem tudnám megmondani, hogy mitől függ, hogy meddig tart egy tömés, de nekem volt olyan fogam, amit valahol már ki akartak húzni, akkor a mostani fogdokim felépítette és ez év tavaszáig bírta, ami összesen kb 17-18 év volt. Nekem ezekkel a fehér tömésekkel sosincs gondom, nagyon tartósak. Nyilván nem a végtelenségig, de nekem 10+ éveket bírnak. Hogy ez a fogorvosom precíz munkáján múlik (valamennyire mindenképp), vagy én kímélem őket nagyon (lehet ez is benne van), nem tudom, de nekem nincs gondom a tömésekkel.

2013. szept. 2. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!