Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Tömött fogam nagyon fáj,...

Tömött fogam nagyon fáj, érzékeny, mit tegyek?

Figyelt kérdés
Még eleinte nem is nagyon volt baj, de amikor egyszer nagyon beleállt a meleg, azóta iszonyatosan fáj és már a szoba hőmérsékletű víz is beleáll. És már a fülem is fáj, aludni alig bírok! Milyen kenceficét vegyek rá?

2013. szept. 15. 22:42
 1/5 anonim ***** válasza:

Fogorvosos kenceficét.

Most vegyél be fájdalomcsillapítót, holnap meg irány a doki. Ha addig nem bírod ki, akkor Szentkirályi utca 40, fogászati ügyelet. Ügyes fogorvosok vannak. Nekem az őrlőfogam volt ilyen, fájt, fájdogált, elmúlt, fájt, elmúlt. Addig halasztgattam a dokit, amíg le nem tört a fogam harmada, na akkor mehettem a Szentkirályiba ügyeletre.

2013. szept. 15. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Én Tiszaújvárosban élek, a dokim meg nagyon messze van innen..na mindegy. Biztos lehet kapni a gyógyszertárban is valamit ami jó rá, nem?
2013. szept. 16. 20:56
 3/5 A kérdező kommentje:

Volt már egyszer ilyen az egyik fogammal, arra a doki azt mondta hogy az elmex gél segít. Segített is, azóta semmi baja. Viszont most nem kapok sehol olyat, helyette vettem Lacalut fluor gelt-t, azt mondták az is olyan mint az elmex, ez még sem segít.

Tudtok valamit ajánlani?????

2013. szept. 21. 14:09
 4/5 A kérdező kommentje:
2 napig tünetmentes voltam, most meg tegnap megint rákezdett...szerintem megint sikerült bele állnia valaminek, pedig annyira ügyelek!
2013. szept. 21. 14:09
 5/5 anonim ***** válasza:
Én Donalgin nevű fájdalom csillapítót használok fogfájásra.
2013. szept. 23. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!