Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » 16 évesen van tejfogam és...

16 évesen van tejfogam és nagyon látható helyen, ha az kieesik ciki! Ilyenkor mit csináljak?

Figyelt kérdés

Az első kettő fogam mellett,van egy tejfogam, nagyon egészséges, szép mint a többi,de a fogorvosom mondta,hogy az tejfog ne ijedjek, meg ha meglazul,és kiesik. De 16évesen ott egy nagy foghíjjal ne ijedjek meg?

Plusz alul is van egy szintén látható helyen:/.

Mit lehet csinálni ilyenkor?

Ettől nagyon megijedtem.


2013. aug. 2. 23:23
 1/4 anonim ***** válasza:
Ennél nagyobb ijedség ne érjen!
2013. aug. 2. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Hát de gondolj már bele, ott lesz egy nagy foghíjj,hogy fog az kinézni? :D
2013. aug. 2. 23:51
 3/4 anonim ***** válasza:
Én 15F vagyok és nekem meg egyel arrébb van egy tejfogam, fölötte meg még most nő lefelé a maradandó... Eléggé zavar, főleg ha ki fog esni... Vagyis jelenleg éppen én is ezen dilemmázok :D Az összes többi fogam nagyon szépen rendben van, meg ápolt a fogsorom, csak attól félek, hogy ez nem megy majd rendesen a helyére.. De szerintem ne aggódj, rendbe fog jönni ^^ és senkit sem fog szerintem érdekelni az a rövid idő, amíg ott nem lesz fogad. Utána úgy is helyére megy a másik. Emiatt ne legyen önbizalomhiányod, ez tök természetes :) Aki szeret így fog szeretni, csak minket zavar ennyire :D Kicsit később, de helyre fog jönni :) Van akinek még 18 évesen is van megmaradt tejfoga :)
2013. aug. 4. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm, aranyos vagy!

Hát remélem neked még jó sokáig bent marad :s.

Remélem neked is szép lesz az a fogad is.:)

2013. aug. 7. 21:19

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!