Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Nagyon ciki ha látható a...

Nagyon ciki ha látható a bugyivonal?

Figyelt kérdés
Suliban látni lányokon, de tényleg zavaró?
2011. okt. 7. 09:09
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
75%
Hát engem zavarna :D De szerintem az sokkal rosszabb, mikor fehér nadrág alá vesznek fel mondjuk valami színeset, ami átlátszik :D
2011. okt. 7. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
80%

én pont lesz@rom :D

pl farmer alatt nem zavar, nem is érdekel, de fehér nadrág alá mondjuk nem vennék fel olyant :D

2011. okt. 7. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
78%

Engem nagyon zavar.

Mármint magamon.

Másnál ha szembetűnő, akkor megjegyzem magamban, de mikor épphogy csak látszik a vonal, nem vág be, meg farmer alatt van, akkor nincs benne semmi sztem.

2011. okt. 7. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Lehet, hogy egyedül vagyok az országban, de utálom a tangát nem is hordok, fehér nadrág alá is inkább testszínű, varrásmentes, hagyományos bugyit veszek föl.
2011. okt. 7. 09:35
 5/12 anonim ***** válasza:
58%

hát ha látszik a fehérnemű, az mindenképpen cikis.

sajnos a magyaroknál a fehérneműviselés kultúrája a béka sejhaja alatt van mélyen. ha átlátszik, kilátszik, stb, az nem jó, senki nem kíváncsi rá, mi van a ruhád alatt szerintem.

egy farmer alatt nem látszik, ha van farzsebe, szóval nem gáz, de egy passzos leggingsnél, gatyánál, főleg, ha még áttetsző az anyaga is... csak kinevetteti magát az ember.

2011. okt. 7. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
79%
hacsak nem vastag anyagú a nadrág, mindenképpen átlátszik.
2011. okt. 7. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
41%
Szerintem csak akkor gáz, ha literes. A tanga inkább szexis, de azt meg csak a formás seggű nők hordják.
2011. okt. 7. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
50%
Az ciki hogy ezen problémáznak néhányan. Nem mindegy nektek hogy ki mit vesz fel, főképp hogy milyen bugyit milyen nadrág alá. És ha átlátszik akkor mi van? Nem a segge van kint. Nehogy már az is ciki legyen ha valaki normális bugyit húz és mondjuk nem tangát. Egyes nők mások seggét nézik... na ez is elég ciki.
2011. okt. 7. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
32%

szntem pedig a tanga a legkenyelmesebb alsomenu...enis horok rendest meg boxert de csak ha megjon a mensim.

Amugy a kerdesre valaszolva...szines farmerem atlatszik a vugyivonal nem ciki....ha mar feher a gatyo, akkor kisse mar az...de ha tangat horanal, akkor abszolut semmi nemlatszana!

2011. okt. 7. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
A tangáknak is igen vastag gumírozásuk lehet, ezért inkább vékony gumis francia bugyit hordok, az tényleg nem látszik át.
2011. okt. 7. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!