Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Mennyire fog fájni a foghúzás?

Mennyire fog fájni a foghúzás?

Figyelt kérdés
szerdán fogják kihúzni az egyik fogamat nagyon félek,mert még sosem húztak nekem fogat.. mennyire fog fájni? mire számítsak? :/

2013. júl. 14. 20:04
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Maga a húzás egyáltalán nem fog fájni. Az injekció beadása egy kicsit kellemetlen.
2013. júl. 14. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:

Azon már párszor túlestem tömés kapcsán... :) (injekció)

Köszi,megnyugodtam!

2013. júl. 14. 20:12
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem fog fájni, de a hangja, az szörnyű lesz. Nekem egy pancser szabályozta a fogam és két egészséges fogat húzott ki, nagyon féltem, a fájdalomra szinte nem is emlékszem, de az a recsegő, ropogó hang...jaj... rémálom volt. Bocs, de készülj fel.
2013. júl. 14. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 compactegon ***** válasza:
nem fáj, csak kellemetlen a recsegő-ropogó hangot hallani. nekem a fél fejemet felvágták, hogy ki tudják szedni zegyik felső fogamat, ráadásul kalapáccsal ütötték, miközben ketten fogták le a fejem. még azt sem éreztem :)
2013. júl. 14. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
compactegon: húúú, az aztán szörnyű lehetett.
2013. júl. 14. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

Az én fogam is elég hülye helyre nőtt.. :/

Felkészülök a legrosszabbra is!

2013. júl. 14. 21:46
 7/12 compactegon ***** válasza:

nem volt vészes. este már mentem sörözni :)

viszont a röhögés, na az rosszul esett, hehehe.

2013. júl. 15. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Szerdán húzták a lukas,széttört felső bölcsességfogamat.Az injekció kellemetlen volt,de már megszoktam a tömések miatt.A húzás részből az fájt,hogy ahogy forgatta,alul nyomta a számat rá a fogaimra és ez nem volt jó.Meg nagyon nyomta a fejemet befelé a székbe és mivel ígyis fáj a hátam és holnap megyek gerincröntgenre,igy nem volt valami jó.Fél6kor húzta ki este,8kor bevettem rá egy algopirint,hogy tudjak aludni,mert picit sajgott,de másnapra már csak az injekció helye fájt.Most nyilallgat kicsit a helyére a fájdalom,de nagyon enyhén.
2013. júl. 15. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Az elején kapsz egy jó adag szurit, aztán lezsibbad a fél fejed :) Attól kezdve nemigen fog fájni, némi feszigetés után fogóval kiszedi, ez a legvalószínűbb.


Jó, lesz némi hang, meg feszítő érzés, de sztem nem vészes egyáltalán, elvégre nem cukorból vagy! :)


Utána jó esetben minimális fájdalomra kell számítani, olyanra, ami nem is igazán zavar, ami egy masszív fogfájásnak töredéke. Nem árt, ha van fájdalomcsillapító, de könnyen lehet, hogy nem lesz rá szükség sem!


Fel a fejjel! Könnyebb lesz, mint gondolnád!

2013. júl. 16. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Kihúzták! Nem fájt,csak a szájpadlásomba az injekció!:D<33
2013. júl. 17. 10:19
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!